×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-08-2012, 12:02:28 »

jo jo se pertoj te kaq shume
Postuar nga: Pussy Lover
« ne: 03-08-2012, 12:00:51 »

po deshe ta shtoj lengun
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-08-2012, 11:58:38 »

ok une i pi lengun po ti ca do besh?
Postuar nga: Pussy Lover
« ne: 03-08-2012, 11:58:11 »

sipas oreksit
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-08-2012, 11:51:48 »

si tia pij ne mengjes apo ne darke
Postuar nga: Pussy Lover
« ne: 03-08-2012, 11:51:20 »

mbaje piji lengun
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-08-2012, 11:50:43 »

sigurisht...i imi dhe vetem i imi LOL
Postuar nga: Pussy Lover
« ne: 03-08-2012, 11:45:42 »

mire mishel ky eshte kendveshtrimi yt.

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-08-2012, 11:44:28 »

une per karriere? po te ishte ndonje femer e hajrit pse jo do ishte kenaqesi

do ishte kenaqesia ne mes ..jo KARriera
Postuar nga: Pussy Lover
« ne: 03-08-2012, 11:43:25 »

une per karriere? po te ishte ndonje femer e hajrit pse jo do ishte kenaqesi