×

Vajzat: Meshkuj, duhet të ndaloni t’i bëni këto gjëra në shtrat…

Vajzat: Meshkuj, duhet të ndaloni t’i bëni këto gjëra në shtrat…

· 5 · 274

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 02-04-2019, 19:25:22
 

Mos i shtrëngoni gjokset e të dashurës shumë
Është normale që një adoleshent pa përvojë ta bëjë këtë gjë, transmeton Telegrafi.
Por, meshkujt e rritur?
Shtrëngimi i fuqishëm i gjokseve të të dashurës nuk e bën atë të ndjehet mirë, në fakt, i shkakton asaj dhimbje.
Mos i shtrëngoni thimthat
Shumë femra dëshirojnë t’ia prekni thimthat, mirëpo nuk është një lëvizje që e dëshiron secila.
Çelësi për seks të mahnitshëm është komunikimi, prandaj testoni gjërat para se të provoni të bëni diçka me thimthat e të dashurës…

Reciprociteti…
Nuk keni asnjë të drejt të pritni nga një femër t’ju kryer gojore, nëse ju refuzoni t’i kryeni asaj. Pikë.
Mos mbajtja e lubrifikantëve dhe prezervativëve
Këto janë gjëra shumë të rëndësishme dhe gjithmonë duhet të jeni të përgatitur për seks argëtues dhe të sigurt.
Lubrifikanti është i mahnitshëm për paralojë, prandaj jeni duke humbur shumë nëse nuk e keni një shishe me të..

Lënia mënjanë e paralojës…
Rrallëherë ndodh të keni seks të nxehtë dhe të shpejtë, ku ia hiqni fustanin e shtyni për murin dhe e kryeni punën..
Mirëpo, duhet të mbani mend që shumica e femrave nuk mjaftohen me penetrim, prandaj duhet të dini se çfarë po bëni.
http://www.argetohu.com/vajzat-meshkuj-duhet-te-ndaloni-ti-beni-keto-gjera-ne-shtrat/

  • Postime: 12743
Mishel...............
#1 ne: 02-04-2019, 20:01:21
Ehe edhe pak edhe pak LOL


Upss mbaroi artikulli LOL

  • Postime: 7441
  • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#2 ne: 02-04-2019, 22:02:13
Ja paskemi zhyt kot deri tani pse nuk thoni... Shyqyr qe lexova kete artikull se do vdusja pa bo seks. :D :D

  • Postime: 1104
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#3 ne: 03-04-2019, 12:47:06
Na u prish edhe Olti.
O Olto shumë tema te tilla po hapë kohët e fundit.

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 04-04-2019, 11:23:50
Na u prish edhe Olti.
O Olto shumë tema te tilla po hapë kohët e fundit.

Sex sells :P