Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: ciarli
« ne: 27-12-2013, 17:20:12 »

homoseksi, apo kontra ndjesia seksuale, eshte edhe genetike, por si nje kamzhikosje sklleverish pas gabimeve ne jete-punen e tyre, nuk vjen kurre natyrale
Postuar nga: Shej
« ne: 27-08-2013, 11:50:14 »

gen i trashegushem jo por ndonje anomali me kromozomet edhe ka :d
Postuar nga: CentauR.
« ne: 27-08-2013, 11:48:20 »

Pse ka gen homo ?
Postuar nga: Shej
« ne: 26-08-2013, 12:38:22 »

Homoseksualiteti nuk ka sherim ciarli, eshte gjenetike.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 26-08-2013, 07:49:48 »

WTF
Postuar nga: ciarli
« ne: 25-08-2013, 12:58:02 »

Natyra si zoti me i larte, ka ligjet dhe traditat e saj. Homoseksualizmi eshte shtremberim, semundje qe nuk zgjidhet me protesta por me edukim dhe 'ilace' sociale.
Kurse kultura e aparences ne ambjente ciltra eshte vet rrezatim i smaltit te karakterit njerezor te kalitur dhe stervitur dhe e perforcon ate.
Postuar nga: Gerti1
« ne: 17-07-2013, 23:51:09 »

ka shum munci
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 17-07-2013, 23:50:19 »

thashe mos do thoje karrota lol
ky fatosi kshu? pranej nuk e shofim me femer ket?
Postuar nga: Gerti1
« ne: 17-07-2013, 23:47:56 »

po pra.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 17-07-2013, 23:46:39 »

e kujt mo kallamit te sheqerit?