"Jam homoseksual" - 3 - Diapazon

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

"Jam homoseksual"

Vizitor · 56 · 8665

"Jam homoseksual"

Vizitor · 56 · 8665

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#50 ne: 25-08-2013, 12:58:02
Natyra si zoti me i larte, ka ligjet dhe traditat e saj. Homoseksualizmi eshte shtremberim, semundje qe nuk zgjidhet me protesta por me edukim dhe 'ilace' sociale.
Kurse kultura e aparences ne ambjente ciltra eshte vet rrezatim i smaltit te karakterit njerezor te kalitur dhe stervitur dhe e perforcon ate.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#51 ne: 26-08-2013, 07:49:48
WTF

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#52 ne: 26-08-2013, 12:38:22
Homoseksualiteti nuk ka sherim ciarli, eshte gjenetike.

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0

#53 ne: 27-08-2013, 11:48:20
Pse ka gen homo ?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 27-08-2013, 11:50:14
gen i trashegushem jo por ndonje anomali me kromozomet edhe ka :d

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#55 ne: 27-12-2013, 17:20:12
homoseksi, apo kontra ndjesia seksuale, eshte edhe genetike, por si nje kamzhikosje sklleverish pas gabimeve ne jete-punen e tyre, nuk vjen kurre natyrale

Temat e fundit