Diapazon - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Diapazon Mendimesh - Kendi i filozofise dhe i filozofeve.

Pergjigje nga: Kalipso, Oqeani, bleranda.d

Pema dhe djaloshi..!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: argonaut, Trendafili i kuq, bleranda.d

A duhet te jete dashuria e frenuar?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-12-2008, 16:32:06

Përse jemi këta që jemi?

Përse jemi këta që jemi?Pasuria, sipas H.L.Menken, një satirist amerikan i shekullit të kaluar, "është një e ardhur, e cila është të paktën 100 dollarë më shumë në vit se sa të ardhurat e bashkëshortit të motrës së grua...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 。✿*゚¨゚✎ ЄΝ G ЈЄ L L 。✿*゚¨, Trendafili i kuq, miri14

Cdo te thote me jep Besen?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Anesti
12-09-2008, 01:57:13

Analizimi i i lindjes se firmave piramidale nje domosdoshmeri

Mka bërë përshtypje një frazë nga një parlamentari te majte nga laberia.-"Unë mendoj se duhet te diskutojmë mekoka te ftohta"Eh, nejsemund të thonte me gjakftohtesi po sprish pune kuptohet.E meqë na janë ftohur kokat dhe vihet rese dhe diskutimet i bëjmë me shumë gjakftohtesi do të doja mend...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Anesti
22-06-2008, 14:37:29

Maratona e perqafimit te kutures perendimore.

Te dashur antare te forrumit organizohuni ,Organizohuni kudo qe jeni ne grupime e caktoni nje dite e nje ore te startimit te kesaj levizje te quajtur,"Maratone e perqafimit te edukimit perendimore."Te sensibilizojme te gjithe Shqipetaret neper bote dhe keshtu ti tregojme dhe botes mbare deshiren...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
15-05-2008, 08:57:09

Shkenca pa fenë është e çalë, feja pa shkencën është e verbër

Letra ku Ainshtaini qartëson relativisht këndvështrimin mbi besimin fetar "Shkenca pa fenë është e çalë, feja pa shkencën është e verbër". Kështu tha dikur Albert Ainshtaini, ndërkohë që aforizmi i famshëm ka qenë burim debatesh të pafundme mes besimtarëve dhe jobesimtarëve. Që ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
06-05-2008, 11:19:29

Hirushja dhe Princi, përralla ka ndryshuar

Përqindja e martesave mes partnerëve me të njëjtin nivel edukimi dhe shtrese sociale është rritur në mënyrë të ndjeshme këto 50 vitet e funditKërkime të shumta sociologjike tregojnë se qeniet njerëzore janë të prirura nga natyra për t'u lidhur me partnerë që janë të ngjashëm me ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
13-04-2008, 13:33:10

LEVIZUR: nje tem per rinin shqiptare

Kjo temë është zhvendosur te Prezantime, Urime, Pershendetje. [linku i temës]
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Anesti, berat

Ata që ia japin fitoren Zotit !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, olti

Ti

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Adnan Abrashi

FJALËT DHE (PA) RËNDËSIA E TYRE

erlehta
21-01-2008, 14:28:05
Shkrim interesant 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ylll, adnan abarshi

SI TA SHERONI VETVETEN?!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
25-12-2007, 15:41:20

Feja dhe nacionalizmi !

NGA DR. ARQILE BOTI Disa udhëheqës politikë të shteteve të mëdha kujtojnë se është merita e tyre që janë në pozicionin e drejtimit të politikës botërore. Për ta bërë më të qartë këtë po citojmë dialogun e zhvilluar ndërmjet Pilatit dhe Jezusit nga ungjilli i Gjonit kapitulli 18-19 kur ky i fundi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: chanel, Capkenja

Aresyeja!

*
charm
27-08-2007, 16:19:51
.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe