×

A duhet te shenohet identiteti fetar ne karten e identitetit?

A duhet te shenohet identiteti fetar ne karten e identitetit?

· 115 · 10211

 • Postime: 215
sandrina
#100 ne: 22-02-2010, 20:39:31
jo,feja ska te bej me identitetin ;) ;)

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#101 ne: 06-10-2010, 14:31:34
Objektivi i politikaneve Shqipetare për tju bashkuar BE si dhe SHBA-ve natyrish qe na ven secilit prej nesh detyra për te plotësuar standartete edukimit perendimore. Por a mbajnë shqipetaret te njëjtin qëndrim për këtë tendence te politikes dhe  njerëzve perparimtare.Besoj se pjesa me e madhe e shqipetareve janë pro por bëjnë pak për te ndryshuar.

Qe nga vitet 40 thonë se shqipetaret janë 80% te besimit musliman,por a është reale kjo shifer ne realitetin e sotëm.A kanë me shqipetaret te njëjtin qëndrim për besimin e tyre?A kanë ndryshuarketo raporte?

Shënim nga administrata: Të gjithë ata qe dalin jashte kornizave te ketij postimi (te edituar), do të debohen nga forumi për dy jave.

Tema ka tjeter kuptim dhe postimi i temes ka komplet kah tjeter ,,, Kujt duhet t'i pergjigjemi ?

 • Postime: 5
 • Gjinia: Mashkull
Tikku
#102 ne: 06-10-2010, 15:29:15
Populli Shqiptar nuk eshte identifikuar asnjehere me Fene gjate gjithe historise se tij keshtuqe as kete here nuk duhet bere ky lloj identifikimi.

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#103 ne: 28-10-2010, 01:50:04
Diskutimi mbaroje!U vendos qe ne karten e identitetit te jete surrati jote, data e lindjes, emri mbiemri, gjinia dhe vend banimi..

Per gjinin kisha dyshime une se mos demostrojn keto homoseksualet lol por kan frik te ngratet mos perfundojn si Klodi!

Nejse, beni kartat se na duhen, pa leni gjerat e lagu se lagu!

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#104 ne: 28-10-2010, 08:33:44
cfare pyetje!!!! me fal,po pse duhet te vendoset?!!! cdo te thote po sikur te vendosej?!! eshte pyetje e pavend, JO sduhet te vendoset. kujt i'u be vone se je myslyman apo katolik,ti perfaqeson veten tende,jo fene.

po une qe jam ateiste,me bab myslyman dhe nene ortodokse, burrin e kam te katolik,si ta shkruaj?!

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#105 ne: 28-10-2010, 08:35:29
pastaj se mu kujtua,te karta e identitetit s'eshte shkruar atesia :) e jo me te shkruhej feja :):P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#106 ne: 28-10-2010, 19:04:29
o jo bre!
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#107 ne: 28-10-2010, 19:17:21
pastaj se mu kujtua,te karta e identitetit s'eshte shkruar atesia

Kur thu ti... :D

 • Postime: 18
 • Gjinia: Femer
Lurra
#108 ne: 09-12-2011, 20:12:35
Joooo

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#109 ne: 09-12-2011, 22:24:22
E perse u dashka?? E rendesishme ne zgjedhjen e secilit eshte te jesh fetar ne shpirt e jo neper letra.

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer
SweetAntonia
#110 ne: 09-12-2011, 22:51:31
Po pse jo edhe sa here bejne robte ate gjene perpjete!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#111 ne: 17-04-2012, 12:31:34
Pse duhet???

 • Postime: 12743
Mishel...............
#112 ne: 07-06-2012, 14:15:41
Mos ja fusni me kot tashi....nuk u shenua asgje e tille neper kartat tona te identiteti..ishin thjesht hipoteza idiote

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#113 ne: 29-12-2013, 17:15:07
identiteti fetar duhet te shenohet ne b..

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#114 ne: 29-12-2013, 23:46:10
identiteti fetar duhet te shenohet ne b..

Balle?
 

Ja pse femrat duhet te perdorin deodorante meshkujsh

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:54:06
nga InfoZ
Rama vendos të luajë kartën e fundit

Nisur nga InfoZRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 13-05-2020, 22:05:02
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Avantazhet e leximit - Pse duhet te lexojme

Nisur nga M A XRubrika Letra

Postimi i fundit 08-05-2020, 20:43:47
nga erlehta
A duhet te lahemi gjate agjerimit?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 22:38:27
nga M A X