A duhet te shenohet identiteti fetar ne karten e identitetit? - 5 - Diapazon

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A duhet te shenohet identiteti fetar ne karten e identitetit?

A duhet te shenohet identiteti fetar ne karten e identitetit?

· 115 · 13035

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#100 ne: 22-02-2010, 20:39:31
jo,feja ska te bej me identitetin ;) ;)

 • Postime: 410
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#101 ne: 06-10-2010, 14:31:34
Objektivi i politikaneve Shqipetare për tju bashkuar BE si dhe SHBA-ve natyrish qe na ven secilit prej nesh detyra për te plotësuar standartete edukimit perendimore. Por a mbajnë shqipetaret te njëjtin qëndrim për këtë tendence te politikes dhe  njerëzve perparimtare.Besoj se pjesa me e madhe e shqipetareve janë pro por bëjnë pak për te ndryshuar.

Qe nga vitet 40 thonë se shqipetaret janë 80% te besimit musliman,por a është reale kjo shifer ne realitetin e sotëm.A kanë me shqipetaret te njëjtin qëndrim për besimin e tyre?A kanë ndryshuarketo raporte?

Shënim nga administrata: Të gjithë ata qe dalin jashte kornizave te ketij postimi (te edituar), do të debohen nga forumi për dy jave.

Tema ka tjeter kuptim dhe postimi i temes ka komplet kah tjeter ,,, Kujt duhet t'i pergjigjemi ?

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#102 ne: 06-10-2010, 15:29:15
Populli Shqiptar nuk eshte identifikuar asnjehere me Fene gjate gjithe historise se tij keshtuqe as kete here nuk duhet bere ky lloj identifikimi.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#103 ne: 28-10-2010, 01:50:04
Diskutimi mbaroje!U vendos qe ne karten e identitetit te jete surrati jote, data e lindjes, emri mbiemri, gjinia dhe vend banimi..

Per gjinin kisha dyshime une se mos demostrojn keto homoseksualet lol por kan frik te ngratet mos perfundojn si Klodi!

Nejse, beni kartat se na duhen, pa leni gjerat e lagu se lagu!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#104 ne: 28-10-2010, 08:33:44
cfare pyetje!!!! me fal,po pse duhet te vendoset?!!! cdo te thote po sikur te vendosej?!! eshte pyetje e pavend, JO sduhet te vendoset. kujt i'u be vone se je myslyman apo katolik,ti perfaqeson veten tende,jo fene.

po une qe jam ateiste,me bab myslyman dhe nene ortodokse, burrin e kam te katolik,si ta shkruaj?!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#105 ne: 28-10-2010, 08:35:29
pastaj se mu kujtua,te karta e identitetit s'eshte shkruar atesia :) e jo me te shkruhej feja :):P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#106 ne: 28-10-2010, 19:04:29
o jo bre!

#107 ne: 28-10-2010, 19:17:21
pastaj se mu kujtua,te karta e identitetit s'eshte shkruar atesia

Kur thu ti... :D

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#108 ne: 09-12-2011, 20:12:35
Joooo

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#109 ne: 09-12-2011, 22:24:22
E perse u dashka?? E rendesishme ne zgjedhjen e secilit eshte te jesh fetar ne shpirt e jo neper letra.

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#110 ne: 09-12-2011, 22:51:31
Po pse jo edhe sa here bejne robte ate gjene perpjete!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#111 ne: 17-04-2012, 12:31:34
Pse duhet???

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#112 ne: 07-06-2012, 14:15:41
Mos ja fusni me kot tashi....nuk u shenua asgje e tille neper kartat tona te identiteti..ishin thjesht hipoteza idiote

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#113 ne: 29-12-2013, 17:15:07
identiteti fetar duhet te shenohet ne b..

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#114 ne: 29-12-2013, 23:46:10
identiteti fetar duhet te shenohet ne b..

Balle?

Temat e fundit