Nga hekurudhat, deri te Facebook - Diapazon

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nga hekurudhat, deri te Facebook

Nga hekurudhat, deri te Facebook

· 5 · 1553

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 20-05-2011, 01:19:46
Që nga fillimi i komunikimit dhe transportit të organizuar, rrjetet e ndryshme kanë qenë të përdorura si një rrugë e lehtë për të ndihmuar në zhvillimin e gjërave. Është më e lehtë të mbahen sistemet duke punuar si duhet kur ata janë të vendosur në një sistem me elemente të lidhura. Rrjetet janë në shumë vende.

Paraqitja e mëposhtme, e ndërtuar nga GetStatisfaction, sjell zhvillimet që nga vitet 1800, deri në ditët e sotme.

Shikojeni atë dhe na i tregoni mendimet tuaja në komente. /pcworldalbanian

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-05-2011, 19:23:28
Me e pa Berisha kete foto, do vendos foton e tij ne krye dhe do thote.
"Une jam ai qy kam krijue rrugen nga hekurudha deri te FB, e e shpejt nji gershere, ta inaguroj"

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#2 ne: 23-05-2011, 22:41:03
Cdo gje ecen me kohen. Te shohim cdo kete pas FB-se

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 01-04-2012, 22:17:23
Cdo gje ecen me kohen. Te shohim cdo kete pas FB-se

...kete do shkruaja kur po e lexoja si teme... :D

 • Postime: 559
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 16-12-2013, 14:51:22
Pyetja ime eshte : Sa eshte distanca e nje shine treni nga tjetra ? A ka Amerika te njejtin sistem hekurudhor si Europa ne permasa e nga eshte zanafilla e idese se  krijimit te hekurudhave e i  permasave te tyre?

Temat e fundit