Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Poshnjari
« ne: 30-07-2022, 23:32:27 »

Mese e vertet
Postuar nga: M A X
« ne: 12-07-2022, 23:55:19 »

Një zjarr shpërtheu në teater dhe palaçoja doli në skenë për ta lajmëruar publikun. Publiku mendoi se po bënte shaka dhe duartrokitën. Ai e përsëriti lajmërimin, kurse publiku duartrokiti edhe më shumë. Unë mendoj se kështu do t'i vijë fundi botës: njerëzit do të duartrokasin, duke menduar se kjo është shaka.

Soren Kierkegaard