Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 27-03-2019, 10:09:03 »

😂😂😂😂😂😂😂😂
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 27-03-2019, 09:34:00 »

Erlehta , u lodha 1 jave me kap pozicionin, nja 1 muj i hengra kohen Enes, dhe nja 9 vjet mu shqye privati :P

Mban mend sa here me kerkonin "besimtaret " mos komentoja neper temat e tyre ,se medemek isha provokacja e djallit LOL

edhe ban me vute per ato palo buze...zot sa me fanatizem i kam rujt!
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-03-2019, 09:16:51 »

Sa është munduar ajo per atë llape 😂😂

Meqe ra fjala ku do jete ajo Ena, se ajo ja ka bo at llape asaj.
Doja te me modifikonte cik avatarin ☺️
Postuar nga: Frank
« ne: 27-03-2019, 09:14:43 »

Mishelka te fuse llapen mrena si fillim pastaj folim se jam çik i turpshem une :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-03-2019, 09:09:47 »

Jo po thuaj mishelkes 😂
Postuar nga: Frank
« ne: 27-03-2019, 09:03:22 »

Kush e ka bere kete pyetje abstrakte?! Ku ka jete njeriu pa thashetheme!🤪🤪🤪
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-03-2019, 08:56:29 »

Eme ca ke, edhe une njeri jam 😁😁😁
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 27-03-2019, 07:25:13 »

Ua Erlehta LOL me thashetheme :P
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-03-2019, 06:56:15 »

😁😁
Postuar nga: Monique
« ne: 26-03-2019, 21:59:49 »

Epo prit te gdhihet

Po do behesh lemsh ..lere fare ate sport dgjo mua se je edhe zonshem :P