Pse i duam thashethemet? - 2 - Diapazon

×
Hyrja
Profili

Pse i duam thashethemet?

Pse i duam thashethemet?

· 37 · 1862

 • Postime: 253

#25 ne: 26-03-2019, 21:57:18
Ske faj te ka zene igrasia 5 vjet
Kam aq shume sa duhen nete dimri ....erdhi e pranvera nashti lol

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 26-03-2019, 21:58:26
Nate e shkurtër, dite e gjate bre 😂

 • Postime: 253

#27 ne: 26-03-2019, 21:59:49
Epo prit te gdhihet

Po do behesh lemsh ..lere fare ate sport dgjo mua se je edhe zonshem :P

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 27-03-2019, 06:56:15
😁😁

 • Postime: 12743

#29 ne: 27-03-2019, 07:25:13
Ua Erlehta LOL me thashetheme :P

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 27-03-2019, 08:56:29
Eme ca ke, edhe une njeri jam 😁😁😁

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 27-03-2019, 09:03:22
Kush e ka bere kete pyetje abstrakte?! Ku ka jete njeriu pa thashetheme!🤪🤪🤪

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 27-03-2019, 09:09:47
Jo po thuaj mishelkes 😂

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 27-03-2019, 09:14:43
Mishelka te fuse llapen mrena si fillim pastaj folim se jam çik i turpshem une :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 27-03-2019, 09:16:51
Sa është munduar ajo per atë llape 😂😂

Meqe ra fjala ku do jete ajo Ena, se ajo ja ka bo at llape asaj.
Doja te me modifikonte cik avatarin ☺️

 • Postime: 12743

#35 ne: 27-03-2019, 09:34:00
Erlehta , u lodha 1 jave me kap pozicionin, nja 1 muj i hengra kohen Enes, dhe nja 9 vjet mu shqye privati :P

Mban mend sa here me kerkonin "besimtaret " mos komentoja neper temat e tyre ,se medemek isha provokacja e djallit LOL

edhe ban me vute per ato palo buze...zot sa me fanatizem i kam rujt!

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 27-03-2019, 10:09:03
😂😂😂😂😂😂😂😂

Temat e fundit