Pse i duam thashethemet? - 2 - Diapazon

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pse i duam thashethemet?

Pse i duam thashethemet?

· 37 · 2694

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#25 ne: 26-03-2019, 21:57:18
Ske faj te ka zene igrasia 5 vjet
Kam aq shume sa duhen nete dimri ....erdhi e pranvera nashti lol

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 26-03-2019, 21:58:26
Nate e shkurtër, dite e gjate bre 😂

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#27 ne: 26-03-2019, 21:59:49
Epo prit te gdhihet

Po do behesh lemsh ..lere fare ate sport dgjo mua se je edhe zonshem :P

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 27-03-2019, 06:56:15
😁😁

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#29 ne: 27-03-2019, 07:25:13
Ua Erlehta LOL me thashetheme :P

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 27-03-2019, 08:56:29
Eme ca ke, edhe une njeri jam 😁😁😁

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 27-03-2019, 09:03:22
Kush e ka bere kete pyetje abstrakte?! Ku ka jete njeriu pa thashetheme!🤪🤪🤪

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 27-03-2019, 09:09:47
Jo po thuaj mishelkes 😂

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 27-03-2019, 09:14:43
Mishelka te fuse llapen mrena si fillim pastaj folim se jam çik i turpshem une :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 27-03-2019, 09:16:51
Sa është munduar ajo per atë llape 😂😂

Meqe ra fjala ku do jete ajo Ena, se ajo ja ka bo at llape asaj.
Doja te me modifikonte cik avatarin ☺️

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#35 ne: 27-03-2019, 09:34:00
Erlehta , u lodha 1 jave me kap pozicionin, nja 1 muj i hengra kohen Enes, dhe nja 9 vjet mu shqye privati :P

Mban mend sa here me kerkonin "besimtaret " mos komentoja neper temat e tyre ,se medemek isha provokacja e djallit LOL

edhe ban me vute per ato palo buze...zot sa me fanatizem i kam rujt!

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 27-03-2019, 10:09:03
😂😂😂😂😂😂😂😂

Temat e fundit