×

Sondazh

Sa humanitar jemi ne shqiptaret ?

Shumë
Mesatarisht
Pak
Aspak

Te qenurit humanitar

Te qenurit humanitar

· 33 · 4370

  • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#25 ne: 30-07-2013, 19:53:59
po te jem femer do tregohesha humanitare e papame me meshkujt :D

  • Postime: 12743
Mishel...............
#26 ne: 30-07-2013, 22:55:19
ti do. ishe kucka me e lodhme grens lol

  • Postime: 1158
  • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#27 ne: 31-07-2013, 05:54:08
Sqarim: Duhet te jesh humanist te te quajne humanitar - ndryshe nuk perceptohen keto te dyja fjale. Kam kohe qe i analizoj...  :D

Une mendoj, qe shqiptaret, ne pergjithesi, jane njerez mesatarisht humanitare...

  • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#28 ne: 31-07-2013, 11:34:52
ti do. ishe kucka me e lodhme grens lol
...mos mishel..se do mendojne keta te forumit qe me njeh mire mua pastaj..jo po ku e njeh etj... :D

  • Postime: 12743
Mishel...............
#29 ne: 31-07-2013, 11:39:16
une thashe nese halla do kishte Hallate cdo qe more Grens.....ti si gjithnje lemsh dynjane ben

  • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#30 ne: 31-07-2013, 11:42:28
une thashe nese halla do kishte Hallate cdo qe more Grens.....ti si gjithnje lemsh dynjane ben
..po he pra shyqyr qe e sqarove se behet xheloze ndonjera ketu..dhe mendon qe kemi gje bashke e me piu e zeza pastaj

  • Postime: 12743
Mishel...............
#31 ne: 31-07-2013, 11:43:45
jo jo pa merak se e dine kto qe une me ty vetem kur te bjere bore ne vere behemi bashke LOL

  • Postime: 223
Passion
#32 ne: 02-06-2020, 15:34:48
Gjithmone kam menduar se ka nje gen fisnikerie ne at popull,por jemi te destinuar te nxjerrim negativen kryesisht.

Shqiptaret jane humane. :)