Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Passion
« ne: 02-06-2020, 15:34:48 »

Gjithmone kam menduar se ka nje gen fisnikerie ne at popull,por jemi te destinuar te nxjerrim negativen kryesisht.

Shqiptaret jane humane. :)
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 31-07-2013, 11:43:45 »

jo jo pa merak se e dine kto qe une me ty vetem kur te bjere bore ne vere behemi bashke LOL
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 31-07-2013, 11:42:28 »

une thashe nese halla do kishte Hallate cdo qe more Grens.....ti si gjithnje lemsh dynjane ben
..po he pra shyqyr qe e sqarove se behet xheloze ndonjera ketu..dhe mendon qe kemi gje bashke e me piu e zeza pastaj
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 31-07-2013, 11:39:16 »

une thashe nese halla do kishte Hallate cdo qe more Grens.....ti si gjithnje lemsh dynjane ben
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 31-07-2013, 11:34:52 »

ti do. ishe kucka me e lodhme grens lol
...mos mishel..se do mendojne keta te forumit qe me njeh mire mua pastaj..jo po ku e njeh etj... :D
Postuar nga: V@GαβθηD
« ne: 31-07-2013, 05:54:08 »

Sqarim: Duhet te jesh humanist te te quajne humanitar - ndryshe nuk perceptohen keto te dyja fjale. Kam kohe qe i analizoj...  :D

Une mendoj, qe shqiptaret, ne pergjithesi, jane njerez mesatarisht humanitare...
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 30-07-2013, 22:55:19 »

ti do. ishe kucka me e lodhme grens lol
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 30-07-2013, 19:53:59 »

po te jem femer do tregohesha humanitare e papame me meshkujt :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-05-2013, 20:01:33 »

Sot humanitar eshte Hollywoodi, aktoret qe i kane parat me thase. Ndihmojne dhe rrisin simpatine.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 15-05-2013, 20:52:26 »

e di e di jam nona e kalamajve.te mi