Te qenurit humanitar - 2 - Diapazon

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Sa humanitar jemi ne shqiptaret ?

Shumë
Mesatarisht
Pak
Aspak

Te qenurit humanitar

Te qenurit humanitar

· 33 · 6163

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#25 ne: 30-07-2013, 19:53:59
po te jem femer do tregohesha humanitare e papame me meshkujt :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#26 ne: 30-07-2013, 22:55:19
ti do. ishe kucka me e lodhme grens lol

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 31-07-2013, 05:54:08
Sqarim: Duhet te jesh humanist te te quajne humanitar - ndryshe nuk perceptohen keto te dyja fjale. Kam kohe qe i analizoj...  :D

Une mendoj, qe shqiptaret, ne pergjithesi, jane njerez mesatarisht humanitare...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#28 ne: 31-07-2013, 11:34:52
ti do. ishe kucka me e lodhme grens lol
...mos mishel..se do mendojne keta te forumit qe me njeh mire mua pastaj..jo po ku e njeh etj... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#29 ne: 31-07-2013, 11:39:16
une thashe nese halla do kishte Hallate cdo qe more Grens.....ti si gjithnje lemsh dynjane ben

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#30 ne: 31-07-2013, 11:42:28
une thashe nese halla do kishte Hallate cdo qe more Grens.....ti si gjithnje lemsh dynjane ben
..po he pra shyqyr qe e sqarove se behet xheloze ndonjera ketu..dhe mendon qe kemi gje bashke e me piu e zeza pastaj

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#31 ne: 31-07-2013, 11:43:45
jo jo pa merak se e dine kto qe une me ty vetem kur te bjere bore ne vere behemi bashke LOL

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#32 ne: 02-06-2020, 15:34:48
Gjithmone kam menduar se ka nje gen fisnikerie ne at popull,por jemi te destinuar te nxjerrim negativen kryesisht.

Shqiptaret jane humane. :)

Temat e fundit