×

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

· 90 · 4538

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
ne: 12-09-2009, 16:30:09
Kush tradhton me shume femrat apo meshkujt.Perse ndodh kjo cilat jane shkaqet qe te cojne atje?

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer
PochoLoca
#1 ne: 06-10-2009, 14:07:13
Tegjithe ore tradhetojme... LOL

Na e do shoqja qejflleshke te dy paleve LOL LOL por dhe vjen nga pakenaqesia qe mund te kesh nga partneri edhe monotonia e lidhjes  ;)

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#2 ne: 10-10-2009, 15:23:27
Mendoj qe tradhtia ka te beje me karakterin e njeriut.
Ka persona qe edhe pse kane nje jete te kenaqshme me partnerin apo partneren e tyre, perseri e kane te pamundur te frenojne veten perballe femrave apo meshkujve te tjere. Gjithashtu mendoj se jane meshkujt ata qe priren me teper ndaj tradhtise, sepse udhehiqen me teper ndaj instiktive seksuale se sa ndaj arsyes.

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#3 ne: 11-10-2009, 13:21:11
Mendoj se te dy tradhetojne, ne momente dhe rrethane te ndryshme...

Per meshkujt eshte me e lehte te tradhetojne... Nje mashkull tradheton edhe me nje femer qe se don fare... Femrat jane ndryshe, e kan menduar pak me gjate kete veprim...

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#4 ne: 12-10-2009, 18:21:03
Çdo gjë që ndodh, e ka një shkak..
Çdo tradhti, është pasojë e një lidhje të gabuar..
Për çdo gabim, qoftë ky edhe pa vetëdije, do ta paguash një çmim..

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#5 ne: 12-10-2009, 22:27:12
Çdo gjë që ndodh, e ka një shkak..
Çdo tradhti, është pasojë e një lidhje të gabuar..
Për çdo gabim, qoftë ky edhe pa vetëdije, do ta paguash një çmim..


keshtu e mendoj e une

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#6 ne: 20-10-2009, 11:50:47
Nuk e di se une per vete jam ne lidhje femer femer :D :D

si moj LOL LOL

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
teverlani
#7 ne: 20-10-2009, 12:01:44
Populli thot:femra i ka floket e gjata mendet e shkurta.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#8 ne: 20-10-2009, 12:03:01
Populli thot:femra i ka floket e gjata mendet e shkurta.

qe domethene???

thone dhe qe mashkulli shoku i qenit  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#9 ne: 20-10-2009, 17:00:28
mendoje se tradhetia nuk ka te beje fare me gjinine...

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#10 ne: 20-10-2009, 21:27:30
Trathtaret trathtojne :P......... trathtia nuk ka gjini

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
teverlani
#11 ne: 20-10-2009, 21:30:14
Tradhtia e par kaqen, kur hava e ka tradhtu ademin.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#12 ne: 20-10-2009, 21:33:10
Me ke e trathtoi aman?   :D

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
teverlani
#13 ne: 20-10-2009, 21:36:01
Ja ka dhan mollen me hanger ademit.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#14 ne: 20-10-2009, 22:10:05
e kush i tha per mollen havase ? :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#15 ne: 20-10-2009, 22:23:48
kush tradhton me shume, nuk e di.....ndersa pse tradhetojme, them se ka te beje me te kaluaren tone prej kafshe......

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#16 ne: 20-10-2009, 22:28:57
desh harrova....mua me shtyn zemergjersia....... :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#17 ne: 20-10-2009, 22:43:31
me te kaluaren tone prej kafshe......

ca lloj kafshe je ti me qe ra fjala  :P lool

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#18 ne: 20-10-2009, 22:46:57
ca lloj kafshe je ti me qe ra fjala  :P lool


Hamshor :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#19 ne: 20-10-2009, 22:49:00
qenke te lloji 4 thundrak atehere :D loool

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#20 ne: 20-10-2009, 22:50:36
4 the......dyfishoje. .... :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#21 ne: 20-10-2009, 22:51:52
leje se e gjeta qenke ke lloji mburravecave me duket :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#22 ne: 20-10-2009, 22:56:10
Tradhtia e par kaqen, kur hava e ka tradhtu ademin.

e Ademi ke e trdhetoi...?

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#23 ne: 20-10-2009, 22:57:24
ke te drejte.....internet i nuk na e jep mundesine e proves :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#24 ne: 20-10-2009, 23:20:56
kujt i jepet mundesia tradheton. Te gjithe e perfshijme gjenin e tradhetise ne vetvete, rendesi ka qe te shijoje. :P
 

Tradhtia ndaj burrit

Nisur nga V@GαβθηDRubrika Qesh

Postimi i fundit 18-07-2013, 00:13:13
nga V@GαβθηD
Tradhtia

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:29:12
nga InfoZ
Kur tradhtia forcon dashurinë!

Nisur nga ßåßy ღRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 05-02-2011, 11:18:14
nga stalion
Kur tradhtia forcon lidhjen në çift

Nisur nga BerniRubrika Diskutime

Postimi i fundit 01-10-2013, 16:41:17
nga ciarli
Pse lind tradhtia në çift?

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-01-2011, 16:38:15
nga Berni