×

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

· 90 · 4536

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#25 ne: 20-10-2009, 23:21:45
edhe ti Tipi na dole tradhtar tani mo loool

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#26 ne: 20-10-2009, 23:22:20
epo tani e pashe qe kishe dale edhe ti keshtuqe thashe ta provoja njehere edhe une. :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#27 ne: 20-10-2009, 23:26:45
une cne (?) ke tradhtova veten  :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#28 ne: 20-10-2009, 23:28:25
mos me bej te hap petet e lakrorit ketu se pertokam. :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#29 ne: 20-10-2009, 23:50:46
ke fillu me bo byrek me thashetheme e ti eee  :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#30 ne: 20-10-2009, 23:51:49
une them femrat se kane mendime negative. :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#31 ne: 20-10-2009, 23:57:14
po me ke tradhtojne keto femra ?

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#32 ne: 20-10-2009, 23:58:08
me meshkujt si puna ime dhe e lefterit. LOL LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#33 ne: 20-10-2009, 23:59:24
Po del jashte teme fare.

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#34 ne: 21-10-2009, 00:00:35
ju pergjigja pyetjes, ku eshte jashte teme kjo? ;)

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull
fabio 30
#35 ne: 21-10-2009, 11:47:25
...kush flet ma shume ,fenra apo mashkulli? :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#36 ne: 21-10-2009, 12:06:45
bazuar te studimet thone qe femrat flasin me shume

ne realitet ka e pak devijime ka e meshkuj femra  :P

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#37 ne: 21-10-2009, 12:21:06
femrat tradhetojne me teper, por dine te fshihen se jane me te djallezuara se meshkujt :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#38 ne: 07-01-2012, 23:34:38
...kush flet ma shume ,fenra apo mashkulli? :D

femra flet shume por tradheton me pak, mashkulli flet pak por tradheton me shume

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#39 ne: 07-01-2012, 23:38:36
Sa me pelqejne keto pergjigjet "farmaceutike"...... :D

Per mendimin tim tradhton me shume ai qe ka pak mundesi per te tradhetur

Dhe tradhton sapo gjen mundesine :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#40 ne: 07-01-2012, 23:41:38
po ta mendosh holle holle ket punen e tradhetise ka 2 lloje te tilla:

tradheti qe vjen prej instiktit dhe tradheti emocionesh... mqse meshkujt jane me te prirur ndaj instikteve dhe femrat ndaj afeksionit shpirteror emocional me rezulton qe meshkujt tradhetojne me shume

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#41 ne: 07-01-2012, 23:45:51
Dmth teza jote eshte: mashkulli me garuzhde dhe femra me luge :D

Mund te jem edhe dakord

Hera e pare eshte e veshtire, pastaj te vjen natyrshem :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#42 ne: 07-01-2012, 23:47:32
se di skam eksperience ne ket fushe as here te pare as te fundit deri tani se jeta eshte e gjate  ... fakt i gjalle gjinor :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#43 ne: 07-01-2012, 23:55:25
Per mendimin tim na shtyn forca e gravitetit :D
Citim

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#44 ne: 07-01-2012, 23:56:11

tek ju meshkujt ndikon dhe forca e rendeses si dhe leva e arkimedit LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#45 ne: 07-01-2012, 23:58:28
Ma shpjego pak te lutem: leven e arkimedit :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#46 ne: 08-01-2012, 00:00:06
pika e mbeshtetjes pra mos me thuj qe se di

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#47 ne: 08-01-2012, 00:05:55
Pata nje moment hutimi...po , pika e mbeshtetjes duhet te jete e stabilizuar dhe e kontrollueshme

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#48 ne: 08-01-2012, 00:12:01
ska gje mosha ben te veten .... me harresen fillojne shenjat e para  :P

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#49 ne: 08-01-2012, 00:15:27
Ah mosha mosha, dikur isha i ri :engjell:

Por ama tani di..... :D
 

Tradhtia ndaj burrit

Nisur nga V@GαβθηDRubrika Qesh

Postimi i fundit 18-07-2013, 00:13:13
nga V@GαβθηD
Tradhtia

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:29:12
nga InfoZ
Kur tradhtia forcon dashurinë!

Nisur nga ßåßy ღRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 05-02-2011, 11:18:14
nga stalion
Kur tradhtia forcon lidhjen në çift

Nisur nga BerniRubrika Diskutime

Postimi i fundit 01-10-2013, 16:41:17
nga ciarli
Pse lind tradhtia në çift?

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-01-2011, 16:38:15
nga Berni