Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!! - Diapazon

×
Hyrja
Profili

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

· 90 · 5044

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

ne: 12-09-2009, 16:30:09
Kush tradhton me shume femrat apo meshkujt.Perse ndodh kjo cilat jane shkaqet qe te cojne atje?

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 06-10-2009, 14:07:13
Tegjithe ore tradhetojme... LOL

Na e do shoqja qejflleshke te dy paleve LOL LOL por dhe vjen nga pakenaqesia qe mund te kesh nga partneri edhe monotonia e lidhjes  ;)

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 10-10-2009, 15:23:27
Mendoj qe tradhtia ka te beje me karakterin e njeriut.
Ka persona qe edhe pse kane nje jete te kenaqshme me partnerin apo partneren e tyre, perseri e kane te pamundur te frenojne veten perballe femrave apo meshkujve te tjere. Gjithashtu mendoj se jane meshkujt ata qe priren me teper ndaj tradhtise, sepse udhehiqen me teper ndaj instiktive seksuale se sa ndaj arsyes.

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 11-10-2009, 13:21:11
Mendoj se te dy tradhetojne, ne momente dhe rrethane te ndryshme...

Per meshkujt eshte me e lehte te tradhetojne... Nje mashkull tradheton edhe me nje femer qe se don fare... Femrat jane ndryshe, e kan menduar pak me gjate kete veprim...

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 12-10-2009, 18:21:03
Çdo gjë që ndodh, e ka një shkak..
Çdo tradhti, është pasojë e një lidhje të gabuar..
Për çdo gabim, qoftë ky edhe pa vetëdije, do ta paguash një çmim..

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 12-10-2009, 22:27:12
Çdo gjë që ndodh, e ka një shkak..
Çdo tradhti, është pasojë e një lidhje të gabuar..
Për çdo gabim, qoftë ky edhe pa vetëdije, do ta paguash një çmim..


keshtu e mendoj e une

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 20-10-2009, 11:50:47
Nuk e di se une per vete jam ne lidhje femer femer :D :D

si moj LOL LOL

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 20-10-2009, 12:01:44
Populli thot:femra i ka floket e gjata mendet e shkurta.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 20-10-2009, 12:03:01
Populli thot:femra i ka floket e gjata mendet e shkurta.

qe domethene???

thone dhe qe mashkulli shoku i qenit  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 20-10-2009, 17:00:28
mendoje se tradhetia nuk ka te beje fare me gjinine...

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 20-10-2009, 21:27:30
Trathtaret trathtojne :P......... trathtia nuk ka gjini

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 20-10-2009, 21:30:14
Tradhtia e par kaqen, kur hava e ka tradhtu ademin.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 20-10-2009, 21:33:10
Me ke e trathtoi aman?   :D

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 20-10-2009, 21:36:01
Ja ka dhan mollen me hanger ademit.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 20-10-2009, 22:10:05
e kush i tha per mollen havase ? :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 20-10-2009, 22:23:48
kush tradhton me shume, nuk e di.....ndersa pse tradhetojme, them se ka te beje me te kaluaren tone prej kafshe......

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 20-10-2009, 22:28:57
desh harrova....mua me shtyn zemergjersia....... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 20-10-2009, 22:43:31
me te kaluaren tone prej kafshe......

ca lloj kafshe je ti me qe ra fjala  :P lool

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 20-10-2009, 22:46:57
ca lloj kafshe je ti me qe ra fjala  :P lool


Hamshor :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 20-10-2009, 22:49:00
qenke te lloji 4 thundrak atehere :D loool

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 20-10-2009, 22:50:36
4 the......dyfishoje. .... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 20-10-2009, 22:51:52
leje se e gjeta qenke ke lloji mburravecave me duket :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 20-10-2009, 22:56:10
Tradhtia e par kaqen, kur hava e ka tradhtu ademin.

e Ademi ke e trdhetoi...?

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 20-10-2009, 22:57:24
ke te drejte.....internet i nuk na e jep mundesine e proves :D

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 20-10-2009, 23:20:56
kujt i jepet mundesia tradheton. Te gjithe e perfshijme gjenin e tradhetise ne vetvete, rendesi ka qe te shijoje. :P

Temat e fundit