Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!! - 4 - Diapazon

×
Hyrja
Profili

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

· 90 · 5048

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#75 ne: 08-01-2012, 02:16:52
Ska gje..... Mosha eshte thjesht anagrafike...
Meritat znj. Mesuese.....meritat :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#76 ne: 08-01-2012, 02:18:48
Une theme te dy, pasi eshte dicka e balancuar kjo gje. ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#77 ne: 08-01-2012, 02:20:06
Une theme te dy, pasi eshte dicka e balancuar kjo gje. ;)

une thashe se e ftillova temen prap duhet te nis nga fillimi :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#78 ne: 08-01-2012, 02:21:10
Po, ja nisim, te dy. Do shikojm ku do dali.  :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#79 ne: 08-01-2012, 02:22:34
2.22

nani une

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#80 ne: 08-01-2012, 02:23:16
Lali..... Prit se jemi tre..... :D :P

 • Postime: 12743

#81 ne: 06-07-2012, 14:38:08
Kush tradhton me shume femrat apo meshkujt.Perse ndodh kjo cilat jane shkaqet qe te cojne atje?

une tradhetoj me shume. shkaqet ? ceshtje qejfi...he ca do thush tashi LOL

#82 ne: 06-07-2012, 17:02:30
Kush tradhton me shume femrat apo meshkujt.Perse ndodh kjo cilat jane shkaqet qe te cojne atje?

Mu nuk me duket gare kjo. Varet nga veni ne ven nga situata ne situate.
Un them se kjo ndodh ngaqe jemi kafshe inteligjente se po te udheheqeshim nga instikti si kafshet e tjera, nuk do e dinim se ca ishte tradhetia si koncept.
Pra ne i vejme frena vetes. Mua personalisht nuk me pelqejne frenat, por situata shoqerore te ben te vesh frena.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#83 ne: 06-07-2012, 21:07:49
une tradhetoj me shume. shkaqet ? ceshtje qejfi...he ca do thush tashi LOL

ti po ti

Gerto dakort me ty

 • Postime: 12743

#84 ne: 06-07-2012, 21:44:04
kjo ste le as te thush te verteten LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#85 ne: 06-07-2012, 21:55:46
kjo ste le as te thush te verteten LOL

Po Shej nuk e ditka qe e verteta eshte e hidhur dhe nuk pranohet?  :P

 • Postime: 12743

#86 ne: 07-07-2012, 09:38:34
Po Shej nuk e ditka qe e verteta eshte e hidhur dhe nuk pranohet?  :P

mesoja pak ti mi :P

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull

#87 ne: 05-10-2013, 19:37:40
me shume tradhetojne femrat, qe jane mendjelehta dhe vijne vete,,

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#88 ne: 06-10-2013, 13:50:50
Ai/Ajo qe nuk eshte I/e lumtur me dike dhe ska respekt per veten.

#89 ne: 04-11-2013, 16:40:06
O debile, po respekti per veten ca hy ketu?

Temat e fundit