Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 07-04-2019, 10:49:53 »

Jooo asihere....:P
Postuar nga: erlehta
« ne: 26-03-2019, 19:09:58 »

Hihihihihihihi
Postuar nga: Monique
« ne: 26-03-2019, 19:09:32 »

Shttttt maje mrena ate gjuhen tate erlehta se do bej ankese lol
Postuar nga: erlehta
« ne: 26-03-2019, 19:08:59 »

Kjo Monique e ka llapen naaaaa 😂😂
Postuar nga: Monique
« ne: 26-03-2019, 18:47:43 »

She she ..e o mja mja
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 26-03-2019, 18:05:04 »

Yt llafazanka, keshtu eshte kur keni kaq kohe pa u marre me thashetheme dhe tani po na percellojne veshet nga llafet tuaja. LOL
Postuar nga: Monique
« ne: 25-03-2019, 22:01:06 »

Tipi atje ku eshte ska tre ore qe eshte cu...se e bone arush lol
Postuar nga: erlehta
« ne: 25-03-2019, 21:57:32 »

Tipi cun flori por mos e zgjo se do jete ne gjume 😂😂
Postuar nga: Monique
« ne: 25-03-2019, 21:54:49 »

Edhe ti komshijen nigjo eeeee me keq se Tipi lol
Postuar nga: erlehta
« ne: 25-03-2019, 21:53:55 »

Larg xhelozisë, vetem tersllik sjell....thote nena jaja, komshija ime 😂