Xhelozia në Miqësi - 2 - Diapazon

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Xhelozia në Miqësi

Xhelozia në Miqësi

· 32 · 3050

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#25 ne: 25-03-2019, 22:01:06
Tipi atje ku eshte ska tre ore qe eshte cu...se e bone arush lol

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 26-03-2019, 18:05:04
Yt llafazanka, keshtu eshte kur keni kaq kohe pa u marre me thashetheme dhe tani po na percellojne veshet nga llafet tuaja. LOL

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#27 ne: 26-03-2019, 18:47:43
She she ..e o mja mja

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 26-03-2019, 19:08:59
Kjo Monique e ka llapen naaaaa 😂😂

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#29 ne: 26-03-2019, 19:09:32
Shttttt maje mrena ate gjuhen tate erlehta se do bej ankese lol

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 26-03-2019, 19:09:58
Hihihihihihihi

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#31 ne: 07-04-2019, 10:49:53
Jooo asihere....:P

Temat e fundit