×

Biseda dhe Diskutime te Ndryshme

4 dite pune 3 dite pushim

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Parloté    · 14 · 388

Tradhëtia e shoqes

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 27

Është e bukur Shqiperia

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 » · 25 · 166

Rudina Hajdari

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    · 4 · 105

Ngyra e syve

Nisur nga Parloté  | Postimi i fundit nga Poshnjari    · 2 · 62

Të bukurat, bishat dhe kokaina

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 248

Edhe meshkujt kanë frikë nga vetmia

Nisur nga Vodka  | Postimi i fundit nga Grens(Wiliams)    « 1 2 » · 39 · 3078

Patozi nuk bind

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Ωμέγα    · 3 · 82

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

Nisur nga ilir elb  | Postimi i fundit nga Monique    « 1 2 3 4 5 6 ... 11 » · 273 · 19784

A duhet te dorehiqet Edi Rama?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    · 12 · 126

Janë gratë ato më gënjeshtare se burrat

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Monique    « 1 2 3 4 » · 97 · 7361

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?

Nisur nga Capkenja  | Postimi i fundit nga ness uno    « 1 2 3 4 5 6 ... 38 » · 932 · 20189

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

Nisur nga e panjohura  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 60 » · 1479 · 56136

A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

Nisur nga Okki  | Postimi i fundit nga Dr0mAs    « 1 2 3 4 5 » · 112 · 10075

Urrejtja

Nisur nga Vështrusja  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 41 · 6011

Edukaten me te mire nga e mer njeriu?

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 » · 40 · 8521

Si te silleni me njerzit qe sju duan...?

Nisur nga arbias  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 » · 55 · 9066

Lidhjet jashte-martesore

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 » · 84 · 11573

A jemi njerëz te lumtur ?

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga ciarli    · 24 · 3951

Ja pse meshkujt kurrë s’thonë “më fal”

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 » · 75 · 1610

Racizmi

Nisur nga Dirrtygirl  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 5 6 7 » · 169 · 22589

Vetevleresimi - Sa e vleresoni veten tuaj ???

Nisur nga Shej  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 » · 87 · 7556