"Bluetooth"-Thashetheme Made in Albania - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

"Bluetooth"-Thashetheme Made in Albania

"Bluetooth"-Thashetheme Made in Albania

· 4 · 13758

  • Postime: 4
  • Karma: +0/-0

ne: 18-07-2006, 09:25:53
Ne faqet e Gazetes Shqiptare se fundmi ka dale nje suplement i ri, me thashetheme te VIP-ave shqiptare.
Si ju duket?
Po titulli, qe ne fakt eshte emer i nje opsioni ne Celulere a eshte i gjetur?
A e lexoni kete suplement dhe mendoni se i ngjan revistave nderkombetare te mbushura me thashetheme vipash dhe qe jane mjaft te shitura ne te vertet?
Cili eshte opinioni juaj?

  • Postime: 7083
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 04-06-2007, 19:15:20
Revista te kësaj natyre qofshin te huaja apo te vendit nuk blej kurrë...
Informacione te kësaj natyre gjen plot edhe nëpër gazeta ,ne rubrikat e veçanta te saj. E kështu qe mund te them qe dua sdua lexoj dhe pak nga kjo natyre.Kur kam qenë ne Shqipëri nuk lexoja kurrë gazeta apo revista. Librat ma hanin koken...Ndërsa këtu nuk ka ditë të mos lexoj gazetat.
Këtu ku unë jetoj ka shumë revista e gazeta falas dhe me informacion te bollshem. E preferuara ime është "Skip" edhe kjo eshte falas..ofrohet nga UCI-Kino flet per filmat e fundit dhe lojen e aktoreve..

Ndersa per te blere blej revista Discover, revista botanike  madje dhe me minerale.


Por jo revista me thashetheme  Jojo:

  • Postime: 277
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 14-03-2021, 20:25:49

  • Postime: 277
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 14-03-2021, 20:26:14

Temat e fundit