×

Biseda dhe Diskutime te Ndryshme

Si u njohet me te dashurin/en tuaj.?.

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Gerti1    « 1 2 3 4 5 » · 123 · 3212

Si reagoni kur jeni te nevrikosur ne kulm?

Nisur nga Emira  | Postimi i fundit nga Shej    « 1 2 3 4 » · 90 · 4573

Swingers - Shkembimi i cifteve!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 45 · 4608

Adoptimi i fëmijëve

Nisur nga XhixhaNYc  | Postimi i fundit nga flutur    · 11 · 2994

Shtepia ideale.

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga Pasion    « 1 2 » · 43 · 29356

Telefonat celulare

Nisur nga cikito  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 » · 41 · 6176

Armiku me i madh i njeriut?

Nisur nga shkambi  | Postimi i fundit nga flutur    « 1 2 3 4 5 6 » · 129 · 7442

Cfare eshte paraja per ju?

Nisur nga Shej  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 215 · 13177

Sa e Respektoni Femren....!!!

Nisur nga fizi_cool  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 » · 42 · 4493

A i frikesohesh vdekjes?

Nisur nga benitezi  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 5 6 ... 18 » · 437 · 17452

Second life (Jeta e dytë)

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    · 5 · 767

Si dhe Kur Acaroheni Kollaj?!

Nisur nga Elegance  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 » · 103 · 4755

Banaliteti nuk mund të jetë modernizëm !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Shej    « 1 2 » · 31 · 1939

A eshte gabim te jesh i sinqerte...

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga flutur    · 12 · 804

Pershkrimi juaj sipas dates se lindjes !!!

Nisur nga Shej  | Postimi i fundit nga Pasion    « 1 2 » · 43 · 3689

Cfare eshte me e bukur ne jete?

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 66 · 2149

ç'kuptim ka jeta për ty?

Nisur nga Ihlas  | Postimi i fundit nga elton.asllani    « 1 2 3 » · 62 · 8210

Kur jemi të lumtur...

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga BVDGF    · 12 · 570

Arrestohet manjaku vrasës

Nisur nga Shej  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 35 · 863

Me gjeni nje emer per bebe (djal)

Nisur nga CTS  | Postimi i fundit nga V@GαβθηD    · 19 · 6046

Histori nga jeta

Nisur nga wendi NDRYSHE  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 50 · 6307