Diskutime - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.

Pergjigje nga: DOLCE GIRL, ciarli, The World

Cila është rruga e suksesit ne jetë?

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vagabond, Trendafili i kuq, Mishel Forever

A do ti dergonit prindit tuaj ne nje azil per te moshuar?..

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
presario
23-06-2013, 14:40:21

Cfare vendesh te bukura te vizitoj ne Shqiperi per pushime?

Jam nje i ri dhe duke mos pasur shume njohuri per vendet turistike ne Shqiperi dhe si te shkosh atje do doja ndihmen tuaj.Do doja te vizitoja sa me shume vende (duke perfshire te gjithe llojet e turizimit, malor, bregdetar ne jug dhe veri te Shqiperise etj). Mendoj qe qendrimi te jete disa ore d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gerti1, Mishel Forever

Si u njohet me te dashurin/en tuaj.?.

Gerti1
12-06-2013, 21:05:18
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flutur, Mishel Forever

Nje veprim i keq, mbyt miliona veprime te mira

flutur
23-05-2013, 14:04:33
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Gerti1, shejtania

Second life (Jeta e dytë)

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, flutur, elton.asllani

Cfare eshte me e bukur ne jete?

Mishel...............
22-04-2013, 00:54:17
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Mishel1, BeRni

10 profesionet më të parapëlqyera sot

Mishel...............
17-04-2013, 16:45:40
Edhe i imi
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel1, shejtania, flutur

Kur jemi të lumtur...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, shejtania, Vagabond

Burrat bëjnë më shumë thashetheme se femrat

Mishel...............
29-03-2013, 15:50:20
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: nexhi, stalinger, merdisi

Ku mund te shikoj programe shqip online

*
nexhi
18-03-2013, 11:52:20
alo ktu jam,,,
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe