Diskutime - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.

Pergjigje nga: Mishel Forever, ciarli

Po sikur fundi i botes te vij SOT???

Mishel...............
30-01-2013, 23:37:28
Pa merak
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, shejtania, ciarli

Shqiptaret dhe racizmi

Mishel...............
30-01-2013, 23:15:51
Ehe po
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Lefter, Rejina

Femra, specie në zhdukje

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
atdhetar31
31-08-2012, 13:53:42

eRepublik - luftoni per Shqiperin

Pershendetje te gjithve,une jam nje lojtar nga eRepublik se lufton me gjith shpirt per Shqiperin... por ma mire jau shpigoj lojen:Kjo loje quhet eRepublik dhe eshte nje "browsergame" ne cilen ju jeni nje person se lufton per shtetin e vete, merret me gjerat ekonomike (shitje, blerje, treg) etj.S...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
12-08-2012, 09:39:36

Si mund të dalim nga kjo krizë papunësie?

Fondacioni Banka e Ideve, organizoi Workshopin e rradhës me temë: Si mund të dalim nga kjo krizë papunësie? Ja disa prej tyre mendimeve, të cilat i përzgjodhëm në stendën e Workshopit të sotëm: -Për të dalë nga kriza e papunësisë, detyra kryesore i takon shtetit, për të siguruar vende të lira pu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
21-07-2012, 10:17:29

Talenti juaj ?

Cili eshte ai ? Ja i imi, kur kam kohe te lire... :-) 4:10 ose 4:20 e me tutje... Meti's Exclusive Stuff
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, shejtania

Kalinihta Eladha!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe