Diskutime - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.

Pergjigje nga: erlehta, shejtania

Kalinihta Eladha!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Mishel Forever

10 vendet qe duhen vizituar ne Shqiperi

ßåßy ღ
18-05-2012, 16:48:48
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel1, erlehta, dreamm

Çdo i 25-ti shef është psikopat

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: endrrimtare, erionmuca

"Homo balcanicus"

endrrimtare
11-04-2012, 18:08:20
Thenkju 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, Lepulushja

Martesat ndëretnike

dreamm
04-04-2012, 23:17:51
Sa e dhimbshme.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: alegri, Mishel1, shejtania

Sa kohe kaloni ne internet?

alegri
02-04-2012, 16:34:21
deri saikin dritat:p
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: endrrimtare, Trendafili i kuq, shejtania

Çfarë t’i dhuroni të dashurës këtë fundvit?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: altinmurati, shejtania, erlehta

Pak edhe Sakte.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, +ERELA+, whitesnake

Femrat ne timon!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: altinmurati, Mishel1, shejtania

Lajme te cuditshme!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe