Diskutime - 6

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.

Pergjigje nga: chekevara, shejtania, BeRni

A janë shqiptarët një popull me jetë seksuale intensive?

chekevara
15-01-2012, 01:38:34
Intensive
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: vullkani, chekevara, shejtania

Thenie me kunje

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Hollow, ALBeagle, erlehta

Ngjarjet që shënuan vitin 2011

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: vullkani, erlehta, BeRni

Çfarë e bën të fortë një marrëdhënie?

vullkani
17-12-2011, 16:17:11
pasioni e ben te forte
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: vullkani, Grens, Mishel Forever

Planet tuaja per vitin 2010

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
15-11-2011, 10:51:59

Femrat njohin meshkujt e shëmtuar edhe pa i parë

Femrat janë në gjendje të zbulojnë meshkujt e shëmtuar edhe nëse ata nuk publikojnë një foto në profilin e tyre në rrjetet sociale apo faqet e njohjeve, ishte zbulimi i befasishëm i një studimi të ri. Për një arsye të pashpjegueshme, femrat janë në gjendje të identifikojnë një mashkull fizikisht...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
31-10-2011, 15:08:56

10 gjëra që gratë duhet t’i dinë

Shumë nga ju kanë parë çdo telenovelë të shfaqur nëpër ekranet e televizioneve shqiptare, kanë parë pa fund filma pornografikë dhe nuk ka dyshim që kanë parë çdo pjesë të serialit “Seksi dhe Qyteti”. Kështu, ju keni të drejtë të mendoni se ju dini gjithçka lidhur me seksin. Por e vërteta nuk ësh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
21-10-2011, 00:08:16

Si sajoheshim për t'u dukur sa më bukur

Sot, vishemi me fustan të shkurtër ose të gjatë, të gjerë ose të ngushtë, me krahë të gjatë ose të shkurtër , me ngjyrë të zezë apo të kuqe. Një larmishmëri ngjyrash dhe formash në veshje. Po para viteve ’90, cili ka qenë imazhi i femrës në Shqipëri? Cilat kanë qenë modelet më të preferuara të v...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

VM.
06-10-2011, 14:05:30

Fjalimi me frymezues ndonjehere

Një nga fjalimet më të rëndësishme dhe frymezues në historinë e regjistruar është dhënë nga një komedian me emrin e Charlie Chaplin. Shikoni video-n me poshte,ne anglisht. Sjellur tek ju nga stafi i AlbPedia.info Fjalimi më frymëzues ndonjëherë. Burimi i artikullit : [url=http://www.albpedia.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
05-10-2011, 08:57:36

Fjalët që nuk duan t’i dëgjojnë të pamartuarat

Nganjëherë njerëzit e konsiderojnë të obligueshme të thonë diçka për të disponuar të tjerët, ndërsa gjatë kësaj shpesh tingëllojnë si të krisur, nga pak pretendues apo sikur me qëllim po tentojnë që të lëndojnë personin tjetër.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
05-09-2011, 11:07:22

Sondazh për martesën e fëmijën, kur trashëgohen në Tiranë, rrethe dhe fshatra

Në botë dhe këtu në Shqipëri, mosha 30 vjeçare, është zbuluar se është koha jo vetëm që femrat preferojnë të kenë fëmijë por edhe periudha kur meshkujve i lind dëshira për t'u bërë prindArlinda Koçi Një studim i fundit ka zbuluar se, dëshira fizike dhe emocionale e të dy gjinive...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-08-2011, 23:24:08

Boritë e makinave, çfarë stresi në Tiranë

‘Të mos i bie bories?! Çfarë thua moj?! Po ku merr vesh ky popull pa borie! Shih si të del ai mu përpara”. Përgjigje standarde shoferësh këto për kalimtarët që s’dinë të respektojnë as semaforët dhe as vijat e bardha. ‘E bëri një shoku im një aksident. Si thua ti, ta bëj edhe unë e të shkoj në b...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
12-08-2011, 01:18:21

Horror në Korcë

Në rrugën që lidh qytetin e Korcës me fshatin Ravonik gjendet trupi i pajetë i një femre me kokë e gjymtyrë të prera.Kufoma e seksit femër me kokë, këmbë dhe krahë të prera u gjet rre...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe