Diskutime - 10

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.

Pergjigje nga: dreamm, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, alegri

Cili është hobi juaj

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: tinkaa, shejtania, Gjumashi

Miku me i madh i njeriut ?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, kengaime, titi labi

Ku i kaluat Pushimet kete Vit?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
19-09-2010, 23:16:35

50 menyra per te permiresuar jeten!

1. Mësoni një gjuhë të huaj. Ka shumë arsye për të mësuar një gjuhë të huaj, për udhëtime jashtë vendit, punë apo thjesht për ta sfiduar veten. 2. Lexoni për një temë që zakonisht nuk do ta preferonit. Kjo është një mënyrë e mirë për të zhvilluar pikëpamjet ndaj botës. Gjithashtu do t'ju bëjë më...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
09-09-2010, 14:19:17

Partnerët idealë

Vetëm disa dekada më parë, feministët vetëm mund të ëndërronin për barazi gjinish. Teksa ëndrra e tyre është realizuar në ditët e sotme, figura e femrës ideale nuk ka ndryshuar. Sipas sondazheve të fundit, shumë meshkuj duan të kenë një grua tradicionale, e cila do të bënte shumë mirë detyrën e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
04-09-2010, 00:26:17

Krimet kibernetike në Facebook, një shqiptar “i nxin jetën” bashkëpatriotes....

Një tjetër incident, por fatmirësisht pa pasoja është regjistruar sërish, duke pasur si shkak rrjetin social “facebook”. Dy të rinj janë njohur në “Facebook” dhe më pas djali e ndjek duke i bërë presion që të lidheshin bashkë. Protagonistë të ngjarjes janë dy shqiptarë, një vajzë dhe një djalë. ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
01-09-2010, 23:43:30

Femrat qajnë 16 muaj të jetës

Gjatë tri vjetëve të para të jetës qajnë tri orë në ditë sepse duket të ndërrohen, ushqehen apo argëtohen. Në moshë prej 1 deri në 3 vjet vajzat qajnë mesatarisht 2 orë dhe 2 minuta në ditë, e arsyet kryesore janë lodhja dhe fjalët e tepërta të prindërve.

Berni
31-08-2010, 16:09:29

Emigrantët: Pushues 15-ditorë apo investuesit e ardhshëm?!

Zëra Femërorë“Mami ku t’i hedh këto letrat? – pyet djali dhjetëvjeçar nënën e tij. - Hidhi në tokë, pa problem, se nuk jemi në Itali këtu”. Kjo është një ndër bisedat që dëgjohen parqeve e shëtitoreve, ku bashkë me qytetarët e bregdeteve kanë ardhur edhe emigrantët për të pushuar dhe për të kalu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi labi, Amy Alb, Hektori111

Ju pelqen emri juaj???

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vagabond, Amy Alb, The World

Të varfër materialisht, të pasur në dije

V@GαβθηD
12-08-2010, 23:07:26
Te lumte, Shej!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, BeRni, Trendafili i kuq

Sinani homoseksual

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
11-08-2010, 00:15:25

Një femër e vetmuar

Shpesh herë një femër e vetmuar mendon se asnjë burrë nuk është i interesuar të dalë me të. Por nuk duhet të trishtoheni, sepse edhe shpirti juaj binjak mund të jetë fshehur në ndonjë cep të botës, vetëm se është pak e vështirë për ta gjetur. Nga trishtimi shihni femrat e tjera dhe të gjitha ju ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe