Diskutime - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.


Pergjigje nga: charlie, poshnja, steriotipi B

Si e rigjetet zerin?

Charlie
11-06-2019, 15:05:59
Nga FB
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Universitetet pas protestave studentore

M A X
18-04-2019, 15:58:12
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
08-04-2019, 19:00:18

Ndryshimi i vetes është “protesta” më e fuqishme e opozitës

Tani kur mbresa dhe jehona e dorëzimit të mandateve të opozitës është shuar, dhe kur protestat e përjavshme të saj para Kuvendit po shndërrohen në rutinë, çfarë mund të sjellë zhvilime me ndikim në zgjidhjen e krizës mbeten qëndrimet e qeverive perëndimore, por edhe përmirësimi i qendrimit, mesa...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Rommel, erlehta

Brunei dënon me vdekje homoseksualët

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Monique, steriotipi B

Janë gratë ato më gënjeshtare se burrat

Monique
25-03-2019, 20:06:59
Alterego ne sulm lol
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Monique, steriotipi B, erlehta

Çfare do ti dhuroni partnerit/es per Shen Valentin?

Monique
25-03-2019, 19:33:24
Asgje prej gjeje lol
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, ciarli, Trendafili i kuq

Femrat i urrejnë fotografitë e tyre

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, ciarli

Sa stresuese eshte per ju perdorimi i web-it

Mishel...............
29-12-2013, 17:43:38
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Dr0mAs, Mishel Forever, ciarli

A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

Dr0mAs
25-12-2013, 19:16:26
Jo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Grens, Mishel Forever, vullkani

A jane femrat me xheloze se meshkujt?

Grens(Wiliams)
19-11-2013, 14:43:05
Pjoo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
ervjun85
26-10-2013, 22:04:12

Pershendetje, a mund te me japi njeri keshille?

A ka mundesi te me thote njeri se si mund te aplikoj ne ndonje fondacione ne USA per burse ose per financial aids..pasi kam mbaruar inxhinierine e ndertimitne Tirane sistemi 5 vjecar dhe dua te bej master ne MIT..mirepo nuk di se sa provime do me quajne, kam degjuar qe s'te njohin asnje provim d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: DOLCE GIRL, ciarli, The World

Cila është rruga e suksesit ne jetë?

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vagabond, Trendafili i kuq, Mishel Forever

A do ti dergonit prindit tuaj ne nje azil per te moshuar?..

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe