×

Biseda dhe Diskutime te Ndryshme

E pini cigaren?

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 3 4 5 6 ... 33 » · 812 · 37291

A jane femrat me xheloze se meshkujt?

Nisur nga Misss  | Postimi i fundit nga Grens(Wiliams)    « 1 2 3 4 5 » · 107 · 5950

Ekziston shoqnia e vertete sot?

Nisur nga mr.krasniqi  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 8 » · 192 · 12936

Ju ka ndodhur te tradhetoni ne shoqeri ?

Nisur nga Stefi  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    « 1 2 » · 32 · 2148

Cili është statusi juaj?

Nisur nga Okki  | Postimi i fundit nga Shej    « 1 2 3 4 5 6 ... 43 » · 1058 · 34172

A jemi njerez normal ne shqiptaret ?

Nisur nga teo  | Postimi i fundit nga ciarli    · 24 · 2830

Si ta lini duhanin

Nisur nga h75  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 » · 25 · 6047

Si ishte Shqiperia kete vere?

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 » · 29 · 2449

Cila është rruga e suksesit ne jetë?

Nisur nga i huaj  | Postimi i fundit nga Justice    « 1 2 » · 35 · 5003

Si jeni per momentin nga ana ekonomike?

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 12 » · 290 · 6147

Sa vjecar jane forumistat dhe me ca meren?

Nisur nga memet  | Postimi i fundit nga V@GαβθηD    « 1 2 3 4 5 » · 122 · 10962

Si u njohet me te dashurin/en tuaj.?.

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Gerti1    « 1 2 3 4 5 » · 123 · 2984

Si reagoni kur jeni te nevrikosur ne kulm?

Nisur nga Emira  | Postimi i fundit nga Shej    « 1 2 3 4 » · 90 · 4464

Swingers - Shkembimi i cifteve!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 45 · 4486

Adoptimi i fëmijëve

Nisur nga XhixhaNYc  | Postimi i fundit nga flutur    · 11 · 2902

Shtepia ideale.

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga Pasion    « 1 2 » · 43 · 29224

Telefonat celulare

Nisur nga cikito  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 » · 41 · 6068

Armiku me i madh i njeriut?

Nisur nga shkambi  | Postimi i fundit nga flutur    « 1 2 3 4 5 6 » · 129 · 7216

Cfare eshte paraja per ju?

Nisur nga Shej  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 215 · 12791

Sa e Respektoni Femren....!!!

Nisur nga fizi_cool  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 » · 42 · 4360

A i frikesohesh vdekjes?

Nisur nga benitezi  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 5 6 ... 18 » · 437 · 17042

Second life (Jeta e dytë)

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    · 5 · 718

Si dhe Kur Acaroheni Kollaj?!

Nisur nga Elegance  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 » · 103 · 4520

Banaliteti nuk mund të jetë modernizëm !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Shej    « 1 2 » · 31 · 1854