Diskutime - 12

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.

Berni
31-01-2010, 20:45:34

Femrat ëndërrojnë gjithmonë e më pak fustanin e bardhë

Janë të lira, autonome, fitojnë mirë. Por deri në momentin e martesës, pastaj bëjnë dyfishin e punës, sëmurën më shumë dhe bëjnë më pak karrierë. Ja përse për gratë sot martesa nuk është e detyrueshmeTë martohesh sot nuk të bind. Nëse ke një punë të mirë, një shtëpi, je e lirë d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-01-2010, 15:52:06

Avatar

Elsa Ballauri
Dj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-01-2010, 20:13:23

Ndihmo familjet e përmbytura në Veriperëndim!

Eshte koha per tu gjendur prane banoreve te zonave te permbytura. Ka disa menyra per te ndihmuar te prekurit nga uji ne ultersiren e Shkodres dhe Lezhes, por ndoshta me e volitshmja (per ata brenda Shqiperise) eshte dergimi i nje mesazhi sms me celularin tuaj. Cdo mesazh sms i derguar ne numrin ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lepulushja, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, perroi

Të qenit tiranas

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lenni, Boreas, bleranda.d

Sa i besoni magjistares ?

Lenni
10-12-2009, 11:07:45
Budallallek t'i besosh.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: vullkani, Progres, Elgir

Fshati apo Qyteti?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, olti, LuLiKraS

Urime Festa e BAJRAMIT "2009"

Shej
27-11-2009, 20:37:56
Gezuar gjithe muslimaneve 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

mistrecishqiptar
27-11-2009, 18:56:20

Te gjithe te kemi si foto profili Flamurin tone Kombetar ne 28 nentor ne Facebook

Ju ftoj te gjithve te ven si foto profili Flamurin Ton Kombetar ne Facebook. http://www.facebook.c...

Pergjigje nga: teverlani, erlehta, Parloté

Fjala e dhënë

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Vogelushja Korcare
04-10-2009, 23:59:37

Mesimet e shoqerise shqipetare si dhe vlera e tyre.

Cfare mesime na ka dhene shoqeria/famija shqipetare gjate femijerise tone ne menyre qe  te behemi apo te rritemi si femra/meshkuj te mire, te denje? Sa ju vlejne keto mesime?Psh te gjitha vajzat qe jane rritur ne Shqiperi e kane degjuar shpesh keshillen: "Meso si te besh pune shtepie, apo meso s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
04-10-2009, 22:28:56

Kush lind sot, do të jetojë një shekull

Ky është brezi i 100 viteve Sipas një studimi, perëndimorët do të jetojnë edhe moshën e katërt Një fëmijë i lindur sot, do të jetojë deri në 100 vjeç. "Mosha e tretë, shenja paralajmëruese për të katërtën", konfirmon një studim i publikuar nga revista mjekësore "The Lancet", që ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kengaime, shejtania

Dinakët apo të zgjuarit?

kengaime
21-09-2009, 17:12:58
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
15-09-2009, 11:56:29

"Limuzina xhame-hapur"

Limuzina nuk është makinë, është status. Makina shërben për të çuar njerëzit nga një vend në tjetrin, ndërsa limuzina bën të njëjtën punë, por jo për njerëzit e zakonshëm, por për të mëdhenjtë e botës. Vdektarët përdorin makina të mëdha a të vogla, të lira a të shtrenjta, sipas xhepit e ekonomis...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, erlehta, mishel

Hej!Pa degjoni se ç'thot Fan Noli

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe