Diskutime - 13

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.

Pergjigje nga: kijameti, Parloté, Progres

Cfare marke cigaresh pini?

Kijameti
25-07-2009, 20:32:25
origjinal
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Rupert, Tetova08, pocholoca

Cilin artist?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Rupert, kijameti, Trendafili i kuq

Sa i mbani të fshehtat që ju besohen?

Rupert
24-07-2009, 19:04:50
Sekretet vdesin me mua.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Rupert, Masha, buzenjoma

Kujtimet !!!!!

Rupert
24-07-2009, 19:03:19
Momentet...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, kijameti, dude

Ajo ditë/nate qe jeni larguar nga Vendi juaj !

dreamm
22-07-2009, 17:08:54
ka qene dimer..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kijameti, shejtania, Masha

Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ?

Kijameti
10-07-2009, 11:27:08
69 libra...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: milinori, Trendafili i kuq, olti

“Happy Planet”: Shqipëria vendi më i lumtur në rajon

*
milinori
08-07-2009, 17:39:17
hehe flm shum Zonjush
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kengaime, Thales, shpirti84

Do mernit pjese ne reality show?

kengaime
15-05-2009, 10:29:17
Asnjehere.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: pocholoca, Trendafili i kuq, Vlonjatka

>Tre gjerat me te rendesishme per ju<

PochoLoca
12-05-2009, 14:48:17
SHENDETI FAMILJA VETJA
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lefter, shejtania, Mishel Forever

A jeni te kënaqur me rrogen qe merrni?

Lefter
10-03-2009, 23:32:03
Hic...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: bleranda.d, deisanti, Fjala

Sa antar te familjes jeni..?

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: AleksB, Dora, Parloté

Gëzuar ditëlindjen Kosovë. 365 ditë e pavarur

AleksB
19-02-2009, 14:32:58
Gezuar Gezuar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
shkambi
27-01-2009, 05:20:30

Kemi ne Kosove e Shqiperi shoqeri civile ?

Qellimi i kesaj teme eshte te kuptoj nese ekziston shoqeria civile ne kosove e shqiperi e cila une mendoj se do ti levizte proceset perpara ne kosove ajo ekziston dhe mendoj se Vetvendosja e perfaqson ate mirpo intelektualet tjere mjerisht jane pjese e klaneve te interesit te cilet fare nuk ju i...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe