Diskutime - 14

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, halilfazliu, DOLCE GIRL

A duhet te kete njeriu nje ideal?

ßåßy ღ
21-12-2008, 13:23:10
,
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, argonaut, Trendafili i kuq

Venus dhe Adonis

Shej
21-12-2008, 00:35:05
eh te qe aq e thjeshte
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 。✿*゚¨゚✎ ЄΝ G ЈЄ L L 。✿*゚¨, Lisa, cami

Cfare beni kur ju akuzojne me te padrejte????

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Lefter, reklamat

Cfare duhet te bejme per nje mace te lumtur?

Shej
02-12-2008, 17:45:44
perkedhele
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Vlonjatka, bolla

C'mendoni per transfuzionin e dhenjen e gjakut?

ßåßy ღ
16-10-2008, 13:04:40
,
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, eurogina

Lypsaret..

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
18-06-2008, 17:11:48

Kur shoqërisë i mungon sintonia sociale...

GëZIM TUSHI Nuk ka njeri normal që jeton në shoqërinë tonë të mos jetë i shqetësuar seriozisht për disa defekte me natyrë sociale që shfaqen dukshëm në jetën e përditshme. Konflikte, mungesë mirëkuptimi, acarime politike të skajshme, shpesh të panevojshme, krime individuale, dhunë individuale dh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ZUZUNA, mishel, shqiptarmistrec

Cila esht foto qe mbani ne screensaver-in e celularit tuaj?

ZUZUNA
14-06-2008, 13:20:12
Foton e goces time
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Anesti
07-06-2008, 13:10:34

Kompanite e basteve live kontibut per Gerdecin

Ne Vore prane kulles se re ftohen te gjithe banoret e zones qe kane paratee Sales ne xhep per te shijuar kampionatin europian me kushte te nje standarti Hi definetion.Keshtu nepermjet kenaqesise se loje do te largojne stresin.Por nga ana tjeter i jepet mundesia qs dhe mund ti shtojne parate e ty...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Anesti
05-06-2008, 12:02:17

Jetojme mes tolerances apo ekuilibrave fizike

Historikisht shqipetaret kane respektuar te hajin,jo per mik pritje se nuk flas per ato qe vijne nje dite e te nesermen hikin.Por pershembull kurre nuk kan dashte te udhehiqen nga prijsa shqepetare por kane kerkuar princa te huaj per ti udhehequr.Vjen Greqia dhe te gjithe vehen pas saj,vjen turq...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Anesti
22-05-2008, 09:09:20

Roman universal mbi dhunën njerëzore

Roman universal mbi dhunën njerëzore « më: 21-05-2008, 16:56:23 »--------------------------------------------------------------------------------Roman universal mbi dhunën njerëzore Jo thjesht një roman për rrethimin e një kështjelle në shekullin XV, por edhe një apel kundër dhunës njerëzo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
03-05-2008, 11:05:06

Keshilla per stresin, inatin, te qeshuren e te qaren, xhelozine etj

Pak stres dhe shumë buzëqeshje për një jetë të shëndetshmeE qeshura i bën mirë zemrës, por me zemërimin tensioni rritet ndjeshëm, duke sjellë pasoja të tjera. Xhelozia shkakton dobësi dhe pagjumësi, ndërsa stresi rrit rrezikun e diabetit dhe sëmundjeve të zemrës. Deri në çfarë m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
01-04-2008, 16:27:19

LEVIZUR: tung nga dafi

Kjo temë është zhvendosur te Dashuria dhe Seksi. [linku i temës]
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
05-03-2008, 10:41:28

Alkooli, gjysma e meshkujve ne shqiperi, konsumatorë të përditshëm

ISHP: Ka rritje të përdorimit edhe te femrat. Plot 5 për qind e tyre janë në gjendje të mirë ekonomike Shumica e meshkujve në Shqipëri, pavarësisht moshës apo gjendjes ekonomike, parapëlqejnë të konsumojnë shpesh pijet alkoolike. Rreth 40 për qind e meshkujve, nga 20 deri në 49 ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe