Diskutime - 15

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.

Berni
05-03-2008, 10:41:28

Alkooli, gjysma e meshkujve ne shqiperi, konsumatorë të përditshëm

ISHP: Ka rritje të përdorimit edhe te femrat. Plot 5 për qind e tyre janë në gjendje të mirë ekonomike Shumica e meshkujve në Shqipëri, pavarësisht moshës apo gjendjes ekonomike, parapëlqejnë të konsumojnë shpesh pijet alkoolike. Rreth 40 për qind e meshkujve, nga 20 deri në 49 ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
FatoFamily
22-02-2008, 11:52:56

Shpërblim EUR 16.000,00

Polici dëshiroj që pyetje Elis Kertusha për shkak të vrasje n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: labiku, miku, erlehta

Brezi i ri qe drejton Shqipërinë !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: mos harro, ibraim, dreamm

Une dhe Ti

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
29-10-2007, 07:57:06

Italia, hetim të gjithë shqiptarëve të martuar në Itali për dokumentat !

Policia italiane është në kulmin e investigimit dhe hetimit të martesave false dhe të paligjshme të shtetasve shqiptarë, që sigurojnë dokumentet nëpërmjet këtyre martesave. Mediat italiane kanë raportuar dje se nga hetimet e deritanishme policia italiane ka dalë në konkluzionin se një pjesë të k...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Gεŋтυs
17-10-2007, 22:35:05

Pilotet e motorrave vs. Forcat Blu

 Policia ishte njoftuar se një grup prej 15 motorësh udhëtonin në aksin rrugor nga Rinasi në Kashar, ndërsa rrugës ata ngrinin njëri pas tjetrit gomën e parë të motorëve, shtonin shpejtësinë, garonin dhe parakalonin njëri-tjetrin. Ky fakt ka alarmuar drejtuesit e makinave që ndodheshin në aksi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe