Diskutime - 16

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.

Berni
05-04-2007, 06:56:23

350 mijë shqiptarë të alkolizuar !

Rreth një e teta e popullsisë shqiptare konsumon rregullisht alkool.Sipas një studimi të Institutit të Shëndetit Publik, alkooli konsumohet nga rreth 350 mijë shqiptarë. Nga të gjithë këta, 58 për qind pinë alkool tej masës së lejuar dhe 22 për qind janë të varur prej kësaj "substance".Studimi t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ibraim, kengaime, PetritKola

Biznesmeni plumba të dashurës

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lepulushja, Enea, Lisa

Artikull

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


*
ampicilini
25-05-2006, 02:00:12

Kuptimi i jetës

 Kuptimi i jetës Për t'ju përgjigjur pyetjes mbi kuptimin e jetës, së pari duhet t'ju përgjigjemi pyetjeve vijuese: Pyetja 1: A duhet patjetër që jeta e njeriut të ketë një kuptim?Pyetja 2: A është kuptimi i jetës vetë jeta?...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gjumashi, Lisa, stalion

Kultura e raportit Djale - Vajze

*
Gjumashi
28-08-2004, 03:36:46
 hmmmm:
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe