Diskutime


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe diskutime te ndryshme e interesante

Pergjigje nga: Vip News, Trendafili i kuq, Mishel Forever

A do ti dergonit prindit tuaj ne nje azil per te moshuar?..

Vip News
23-01-2023, 01:30:16
Absolutisht jo!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

stellina
21-08-2022, 10:40:55

Diskutimi për shaminë

Sa herë më ka qëlluar të ulem me vajza me shami, pak nga kurioziteti dhe pak nga paragjykimi ju bëj këtë pyetje: A e ke vendosur vetë shaminë, apo ta ka kërkuar burri/familja? Jo vetëm që nuk i ka detyruar njeri, por janë edhe të lumtura. Përveç kësaj më thonë që shamia nuk ka asnjë vlerë nëse t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, endrrimtare, erionmuca

"Homo balcanicus"

stellina
31-07-2022, 12:57:44
Edhe barkderr 😂
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, flutur, Mishel Forever

Adoptimi i fëmijëve

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, Djellza Aliu, shejtania

Ekziston shoqnia e vertete sot?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

DF5820A4-DD1D-4F9B-A066-01C12E9F46ED.jpg
Pergjigje nga: gunëhiri, shejtania, Parloté

Cfare mendoni kur udhetoni!

gunëhiri
15-10-2021, 19:04:39
Degjoj muzike
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe