Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe Diskutime te Ndryshme e Interesante.

Pergjigje nga: 1dhe1.com, ciarli, Mishel1

Jane femrat shqiptare te bukura?!

1dhe1
14-03-2021, 22:14:21
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, erlehta

"Bluetooth"-Thashetheme Made in Albania

1dhe1
14-03-2021, 20:26:14
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


1D6B6954-B7CF-4BE4-BA65-282D10F6A6DB.jpg
korona-itali.jpg
cigaree.jpg

FB_IMG_1575383354869.jpg
12:51
24-06-2020, 22:37:02

Moderatoret seksi të ekraneve, stimulim për “për lukuninë e uritur të burrave”

Dalin me dekolte dhe këmbët zbuluar për të joshur audiencën mashkullore. Edhe njëherë moderatoret televizive të emisioneve sportive janë vënë nën shënjestër, pasi po përdoren si velina të erotike përpara se të bëjnë detyrën si njohëse të futbollit, atletikës apo notit.Ky debat i hapur më parë ng...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Ngri ti zerin per ata qe nuk kane ze!

M A X
04-06-2020, 18:34:43
...
102652263_1612017065617678_1712297495482073088_o.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, Parloté

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

SteriOtipi B
06-02-2020, 17:06:24
Lexoj nai liber..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


e drejta komentit anonim.jpg