Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Biseda te lira dhe diskutime te ndryshme e interesante


stellina
21-08-2022, 10:40:55

Diskutimi për shaminë

Sa herë më ka qëlluar të ulem me vajza me shami, pak nga kurioziteti dhe pak nga paragjykimi ju bëj këtë pyetje: A e ke vendosur vetë shaminë, apo ta ka kërkuar burri/familja? Jo vetëm që nuk i ka detyruar njeri, por janë edhe të lumtura. Përveç kësaj më thonë që shamia nuk ka asnjë vlerë nëse t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ωμέγα
13-08-2022, 19:08:49

Pornografia po na dëmton brezin e të ardhmes!

Brezi i të rinjve po rritet me një model të gabuar që po i ofron shoqëria, media dhe rrjetet sociale. Programe dedikuar pornografisë, ekspozimit të trupit fermëror, çuna me lekë që joshin vajzat, makina të shtrenjta, argëtim në lokale nate dhe promovimi i disa personazheve që nuk kanë bërë asgjë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, endrrimtare, erionmuca

"Homo balcanicus"

stellina
31-07-2022, 12:57:44
Edhe barkderr 😂
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, flutur, Mishel Forever

Adoptimi i fëmijëve

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, Djellza Aliu, shejtania

Ekziston shoqnia e vertete sot?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

DF5820A4-DD1D-4F9B-A066-01C12E9F46ED.jpg
Pergjigje nga: gunëhiri, shejtania, Parloté

Cfare mendoni kur udhetoni!

gunëhiri
15-10-2021, 19:04:39
Degjoj muzike
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, Djellza Aliu, Parloté

Cili është vesi juaj më i keq?

SteriOtipi B
15-09-2021, 14:48:12
😁😁😝
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

images (1).jpg
Djellza Aliu
09-07-2021, 13:29:36

A duhet te lirohen komandantet e UÇK nga Haga?

Shprehni mendimin tuaj, A duhet liruar disa nga komandantet me te medhenj te UÇK nga burgu i Hages? Siq e dini ata jane: Kadri Veseli Hashim Thaqi Rexhep Selimi
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Djellza Aliu, ciarli, Pasion

Edukaten me te mire nga e mer njeriu?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Djellza Aliu, Mishel Forever, shejtania

A ekziston shoqeria pa interes

Djellza Aliu
09-07-2021, 09:55:10
Shume pak por po
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, ciarli, Mishel1

Jane femrat shqiptare te bukura?!

1dhe1
14-03-2021, 22:14:21
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, erlehta

"Bluetooth"-Thashetheme Made in Albania

1dhe1
14-03-2021, 20:26:14
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Vagabond, Loadingg

Me gjeni nje emer per bebe (djal)

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


1D6B6954-B7CF-4BE4-BA65-282D10F6A6DB.jpg
korona-itali.jpg
cigaree.jpg

FB_IMG_1575383354869.jpg
12:51
24-06-2020, 22:37:02

Moderatoret seksi të ekraneve, stimulim për “për lukuninë e uritur të burrave”

Dalin me dekolte dhe këmbët zbuluar për të joshur audiencën mashkullore. Edhe njëherë moderatoret televizive të emisioneve sportive janë vënë nën shënjestër, pasi po përdoren si velina të erotike përpara se të bëjnë detyrën si njohëse të futbollit, atletikës apo notit.Ky debat i hapur më parë ng...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Ngri ti zerin per ata qe nuk kane ze!

M A X
04-06-2020, 18:34:43
 102652263_1612017065617678_1712297495482073088_o.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe