Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 22-10-2019, 22:02:38 »

Me kohe e me vakt.... Po te kish qene Grida do e kish shtyp e prapakolp..:)
Postuar nga: Parloté
« ne: 02-07-2019, 06:45:19 »

Vetem populli mund ta rrezoje Ramen, me zgjedhje te lira dhe demokratike.

Kjo do të ndodhë me një reformim total të shtetit dhe pushtetit.
Postuar nga: Charlie
« ne: 25-06-2019, 12:33:46 »

Vetem populli mund ta rrezoje Ramen, me zgjedhje te lira dhe demokratike.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 21-06-2019, 22:31:27 »

Thuhet qe eshte gjet nje zgjidhje nga forcat madhore qe Rama te largohet duke i garantuar mosprekjen shume shpejt. Fjale jane por i kam nga njerez te besueshem.
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 21-06-2019, 22:28:57 »

Nuk jane shqiptaret per revolucion jo. As konflikt serioz nuk do kete se njerezit shohin secili interesin e tij dhe ja e aq inteligjente te kuptojne se nuk rrezikohet vetja per Rama, Monika e Basha.
Postuar nga: Parloté
« ne: 21-06-2019, 21:26:07 »

Dakord se nuk na ndihmon kush, jo direkt. Por për të larguar pasojat e kriminalitetit nga vendet e veta, do minimalizojnë pasojat edhe për neve. Këtu e kisha fjalën. Të them të drejtën "qeni të zotin nuk e njeh". Nuk mjaftojnë protestat. Duhet revolucion.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 21-06-2019, 21:19:45 »

Nqs PD do kish lider tjeter e jo Bashen (pasi ky eshte teper i inkriminuar) do e kishte hedhur qe mandatin e pare dhe do ishte tjeter balance politike tani.
Postuar nga: M A X
« ne: 21-06-2019, 21:18:19 »

Ka plako se PD e Bashes nuk rrezaton shprese te elektorati gri qe dhe vendos fatin e zgjedhjeve. Sdq, Rama e ka bere aq mut situaten sa nuk ka me se si te qendroje ne krye.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 21-06-2019, 21:15:16 »

Nuk eshte e rendesishme Basha apo ndonje tjeter ... Me ate sistem qe ka ngrit Rama vetem populli e rrezon asnje tjeter. Problemi eshte qe edhe populli duke mos ditur ke te besoje eshte i tulatur dhe po reagon shume avash per situaten ne fjale.
Uroj qe te dale nje force e re politike me intelektuale te vertete qe ta udheheqin populli dhe ta shkulin njehere e mire kete kaste politikanesh tranziconaliste te cilet ne keto 20 e kusur vjet vec vjedhjes e abuzimit nuk kane patur asnje ambicie tjeter,
Postuar nga: M A X
« ne: 21-06-2019, 21:12:10 »

Askush nuk te rregullon punet e shtepise tende. Per sa kohe nuk do dime t'i rregullojme vete punet tona nuk na ndihmon dot kush.
Pastaj secili ka interesat e tij qe shpesh nuk perputhen me njera tjetren.