A e ndani pin codin e cel me partnerin/en - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A e ndani pin codin e cel me partnerin/en

A e ndani pin codin e cel me partnerin/en

· 14 · 3193

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 20-06-2019, 17:27:26
Ne shume cifte nje teme shume e nxehte kjo. E e di partneri apo partnerja juaj kodin e cel apo cel esht taboo dhe nuk ka te drejte ta preke?!📵

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 20-06-2019, 18:06:07
No way sa plas lufta e 3 botnore...👻👻😂😂

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 20-06-2019, 18:41:02
Une e kam me Face ID + Finger ID + PIN me 8 karaktere. Edhe sikur, NSA, CIA, Mosad, Mi6 te behen bashke s'e hapin dot. Une e hap vete kur ma kerkon nruja :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 20-06-2019, 18:56:17
Te tel e di e se kam hic problem, por te bankes pse duhet ta dinte xhanem  hmmmmm:

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#4 ne: 20-06-2019, 19:02:51
Une e kam me Face ID + Finger ID + PIN me 8 karaktere. Edhe sikur, NSA, CIA, Mosad, Mi6 te behen bashke s'e hapin dot. Une e hap vete kur ma kerkon nruja :D

Hahah, duke ja shtuar kesaj  qe thua ti edhe nje password ne hapje te celularit kur i ben restart,  dhe me e keqja, as format nuk mund ta bejne pa lejen time :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 20-06-2019, 19:27:19
Une kam vendosur vetëm një pine me 4 shifra. Në Tel mundet të shikojë cte doje, kurse tek Tableta Jo. se aty kam shumë dokumente të punës.

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 20-06-2019, 23:26:08
As unë as ai. Thjeshtë nuk kemi nevojë për celularin e njëri tjetrit dhe punë principi  :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7 ne: 21-06-2019, 14:11:24
As unë as ai. Thjeshtë nuk kemi nevojë për celularin e njëri tjetrit dhe punë principi  :)

Same here!

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 21-06-2019, 16:13:47
Pinin e dollapit te palestres ja kam dhene me deshire sa here e ka dashur. :D :P LOL LOL

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 21-06-2019, 22:26:45
Ndersa une e mbaj pa pin fare. Nese do te shohe dicka eshte e lire te shohe kur te doje. Skam gje per te fshehur 😃

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 07-09-2019, 23:13:24
Ska shanse jo vallai   :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#11 ne: 08-09-2019, 12:31:00
une ja kam dhene te gjitha..nuk kam ndare asgje :engjell:

 • Postime: 336
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 04-12-2019, 18:32:00
 

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 30-06-2020, 02:27:58
I tregova gjurmen e gishtit, keshtu qe mos me akuzojne qe jam person qe mbaj Te fshehta..🤪🤣🤣

Temat e fundit