×

A e ndani pin codin e cel me partnerin/en

A e ndani pin codin e cel me partnerin/en

· 14 · 2160

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
ne: 20-06-2019, 17:27:26
Ne shume cifte nje teme shume e nxehte kjo. E e di partneri apo partnerja juaj kodin e cel apo cel esht taboo dhe nuk ka te drejte ta preke?!📵

 • Postime: 7446
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1 ne: 20-06-2019, 18:06:07
No way sa plas lufta e 3 botnore...👻👻😂😂

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 20-06-2019, 18:41:02
Une e kam me Face ID + Finger ID + PIN me 8 karaktere. Edhe sikur, NSA, CIA, Mosad, Mi6 te behen bashke s'e hapin dot. Une e hap vete kur ma kerkon nruja :D

 • Postime: 7055
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 20-06-2019, 18:56:17
Te tel e di e se kam hic problem, por te bankes pse duhet ta dinte xhanem  hmmmmm:

 • Postime: 4261
Charlie
#4 ne: 20-06-2019, 19:02:51
Une e kam me Face ID + Finger ID + PIN me 8 karaktere. Edhe sikur, NSA, CIA, Mosad, Mi6 te behen bashke s'e hapin dot. Une e hap vete kur ma kerkon nruja :D

Hahah, duke ja shtuar kesaj  qe thua ti edhe nje password ne hapje te celularit kur i ben restart,  dhe me e keqja, as format nuk mund ta bejne pa lejen time :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#5 ne: 20-06-2019, 19:27:19
Une kam vendosur vetëm një pine me 4 shifra. Në Tel mundet të shikojë cte doje, kurse tek Tableta Jo. se aty kam shumë dokumente të punës.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#6 ne: 20-06-2019, 23:26:08
As unë as ai. Thjeshtë nuk kemi nevojë për celularin e njëri tjetrit dhe punë principi  :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#7 ne: 21-06-2019, 14:11:24
As unë as ai. Thjeshtë nuk kemi nevojë për celularin e njëri tjetrit dhe punë principi  :)

Same here!

 • Postime: 7446
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#8 ne: 21-06-2019, 16:13:47
Pinin e dollapit te palestres ja kam dhene me deshire sa here e ka dashur. :D :P LOL LOL

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#9 ne: 21-06-2019, 22:26:45
Ndersa une e mbaj pa pin fare. Nese do te shohe dicka eshte e lire te shohe kur te doje. Skam gje per te fshehur 😃

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#10 ne: 07-09-2019, 23:13:24
Ska shanse jo vallai   :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#11 ne: 08-09-2019, 12:31:00
une ja kam dhene te gjitha..nuk kam ndare asgje :engjell:

 • Postime: 304
Alban
#12 ne: 04-12-2019, 18:32:00
 

 • Postime: 7446
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#13 ne: 30-06-2020, 02:27:58
I tregova gjurmen e gishtit, keshtu qe mos me akuzojne qe jam person qe mbaj Te fshehta..🤪🤣🤣
 

Femra, ja si ta çmendni partnerin në shtrat!

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 27-09-2019, 00:12:12
nga M A X
Eksitojeni partnerin

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 14-11-2011, 20:09:07
nga mandi T
Inis Gjonit i vrasin partnerin

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 29-09-2011, 06:50:03
nga Vip News
Inis Gjonit i vrasin partnerin

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 27-09-2011, 06:50:03
nga Vip News
Ja çfarë na lidh me shumë me partnerin

Nisur nga ßåßy ღRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-08-2012, 10:08:56
nga Mishel...............