Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 30-06-2020, 02:27:58 »

I tregova gjurmen e gishtit, keshtu qe mos me akuzojne qe jam person qe mbaj Te fshehta..🤪🤣🤣
Postuar nga: Alban
« ne: 04-12-2019, 18:32:00 »

 
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 08-09-2019, 12:31:00 »

une ja kam dhene te gjitha..nuk kam ndare asgje :engjell:
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-09-2019, 23:13:24 »

Ska shanse jo vallai   :D

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 21-06-2019, 22:26:45 »

Ndersa une e mbaj pa pin fare. Nese do te shohe dicka eshte e lire te shohe kur te doje. Skam gje per te fshehur 😃
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 21-06-2019, 16:13:47 »

Pinin e dollapit te palestres ja kam dhene me deshire sa here e ka dashur. :D :P LOL LOL
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 21-06-2019, 14:11:24 »

As unë as ai. Thjeshtë nuk kemi nevojë për celularin e njëri tjetrit dhe punë principi  :)

Same here!

Postuar nga: Parloté
« ne: 20-06-2019, 23:26:08 »

As unë as ai. Thjeshtë nuk kemi nevojë për celularin e njëri tjetrit dhe punë principi  :)
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 20-06-2019, 19:27:19 »

Une kam vendosur vetëm një pine me 4 shifra. Në Tel mundet të shikojë cte doje, kurse tek Tableta Jo. se aty kam shumë dokumente të punës.
Postuar nga: Charlie
« ne: 20-06-2019, 19:02:51 »

Une e kam me Face ID + Finger ID + PIN me 8 karaktere. Edhe sikur, NSA, CIA, Mosad, Mi6 te behen bashke s'e hapin dot. Une e hap vete kur ma kerkon nruja :D

Hahah, duke ja shtuar kesaj  qe thua ti edhe nje password ne hapje te celularit kur i ben restart,  dhe me e keqja, as format nuk mund ta bejne pa lejen time :D