A e ndani pin codin e cel me partnerin/en - Diskutime

×
Hyrja
Profili

A e ndani pin codin e cel me partnerin/en

A e ndani pin codin e cel me partnerin/en

· 14 · 2382

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

ne: 20-06-2019, 17:27:26
Ne shume cifte nje teme shume e nxehte kjo. E e di partneri apo partnerja juaj kodin e cel apo cel esht taboo dhe nuk ka te drejte ta preke?!📵

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 20-06-2019, 18:06:07
No way sa plas lufta e 3 botnore...👻👻😂😂

 • Postime: 26691
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 20-06-2019, 18:41:02
Une e kam me Face ID + Finger ID + PIN me 8 karaktere. Edhe sikur, NSA, CIA, Mosad, Mi6 te behen bashke s'e hapin dot. Une e hap vete kur ma kerkon nruja :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 20-06-2019, 18:56:17
Te tel e di e se kam hic problem, por te bankes pse duhet ta dinte xhanem  hmmmmm:

 • Postime: 4261

#4 ne: 20-06-2019, 19:02:51
Une e kam me Face ID + Finger ID + PIN me 8 karaktere. Edhe sikur, NSA, CIA, Mosad, Mi6 te behen bashke s'e hapin dot. Une e hap vete kur ma kerkon nruja :D

Hahah, duke ja shtuar kesaj  qe thua ti edhe nje password ne hapje te celularit kur i ben restart,  dhe me e keqja, as format nuk mund ta bejne pa lejen time :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 20-06-2019, 19:27:19
Une kam vendosur vetëm një pine me 4 shifra. Në Tel mundet të shikojë cte doje, kurse tek Tableta Jo. se aty kam shumë dokumente të punës.

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 20-06-2019, 23:26:08
As unĂ« as ai. ThjeshtĂ« nuk kemi nevojĂ« pĂ«r celularin e njĂ«ri tjetrit dhe punĂ« principi  :)

 • Postime: 12743

#7 ne: 21-06-2019, 14:11:24
As unĂ« as ai. ThjeshtĂ« nuk kemi nevojĂ« pĂ«r celularin e njĂ«ri tjetrit dhe punĂ« principi  :)

Same here!

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 21-06-2019, 16:13:47
Pinin e dollapit te palestres ja kam dhene me deshire sa here e ka dashur. :D :P LOL LOL

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 21-06-2019, 22:26:45
Ndersa une e mbaj pa pin fare. Nese do te shohe dicka eshte e lire te shohe kur te doje. Skam gje per te fshehur 😃

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 07-09-2019, 23:13:24
Ska shanse jo vallai   :D

 • Postime: 2173

#11 ne: 08-09-2019, 12:31:00
une ja kam dhene te gjitha..nuk kam ndare asgje :engjell:

 • Postime: 304

#12 ne: 04-12-2019, 18:32:00
 

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 30-06-2020, 02:27:58
I tregova gjurmen e gishtit, keshtu qe mos me akuzojne qe jam person qe mbaj Te fshehta..🤪🤣🤣

Temat e fundit