A ekziston shoqëria mashkull-femër? - 11 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A ekziston shoqëria mashkull-femër?

A ekziston shoqëria mashkull-femër?

· 253 · 24386

  • Postime: 1753
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#250 ne: 28-03-2021, 12:09:27
Ehe rahmet paste...

😂 kështu them edhe une 😛

  • Postime: 7514
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

#251 ne: 28-03-2021, 16:41:49
Ti thua Po apo jo? Apo ndoshta🤪🤣

  • Postime: 7083
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#252 ne: 03-04-2021, 17:51:10
E shok e pata e s'më la rehat, e bëra burrë nga halli pastaj 😛

Temat e fundit