×

A ekziston shoqeria pa interes

A ekziston shoqeria pa interes

· 102 · 4971

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#25 ne: 07-10-2009, 18:41:14
  LOL LOL qe kur shoqerohesh me Kengen te jane shtuar vlerat. :P LOL

:D

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#26 ne: 10-10-2009, 18:55:26
Egziston, por ne ditet tona po behet sa me e rralle...

 • Postime: 31
marinaa
#27 ne: 11-10-2009, 09:49:52
Per mua nuk ekziston shoqeria me ndonje interes te madh...Interesi eshte vetem se mesojme apo njohim vetveten me mire me ane te shoqerise...

 • Postime: 12742
Mishel...............
#28 ne: 19-04-2013, 16:51:15
jo.. gjithnje ka nje klecke qe fshihet pas....
elton.asllani
#29 ne: 19-04-2013, 16:59:02
ne rastin tim dhe te Mishel po ekziston  :perqafim

 • Postime: 12742
Mishel...............
#30 ne: 19-04-2013, 16:59:49
mos genje....ka shume klecka ne midis  :D
elton.asllani
#31 ne: 19-04-2013, 17:00:54
ti je skeptike, une kam bindjen time :)

 • Postime: 12742
Mishel...............
#32 ne: 19-04-2013, 17:15:30
jo une jam realistike ...perpos asaj qe ti me quan
elton.asllani
#33 ne: 19-04-2013, 17:32:23
Maje mrena pra realisticitetin, di dhija ceshte tagjia :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#34 ne: 19-04-2013, 17:40:36
Maje mrena pra realisticitetin, di dhija ceshte tagjia :P

pjese e shkeputur nga Dhelpra e rrushte

 • Postime: 342
Dr0mAs
#35 ne: 20-04-2013, 01:23:44
Besoj se tema eshte e thjesht per tu kuptuar... sbehet fjale per interes: muzike, kulture, vlera etj etj...

Nese shoqeria do quante keto interese ateher sdo kishte shoqeri fare, normalisht qe keto interese qendrojn ne cdo shoqeri ndryshe ajo do ishte e kote dhe boshe...

Patjeter qe mund te kete dhe Shoqeri pa interes material, shfrytezim personi per te arritur nje qellim apo gjera te tilla te ngjashme...

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#36 ne: 25-04-2013, 15:00:01
ehe, por jo ketu. :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#37 ne: 25-04-2013, 15:07:50
jeta eshte matematike olimbi interes ka, varet per ca lloji interesi flasim.

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#38 ne: 25-04-2013, 15:10:35
per te tera qe te zhveshja deri tek ngjeshja. :P LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#39 ne: 25-04-2013, 15:11:47
ndonje interes personal kulturor social por jo ekonomik si them jo :P

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#40 ne: 25-04-2013, 15:14:53
po flasim per te tera.... :D :D :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#41 ne: 25-04-2013, 15:17:10
Hajt po fus dhe ekonomikun pra LOL

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#42 ne: 25-04-2013, 15:18:34
nje nga nje po i fut te tera... LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#43 ne: 25-04-2013, 15:19:24
KAQ STOP  :-[

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#44 ne: 25-04-2013, 15:21:40
tani qe fillove te shfaqesh interes u stopove... :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#45 ne: 25-04-2013, 16:14:15
une them qe jo... :D

 • Postime: 1436
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#46 ne: 25-04-2013, 19:23:10
Pajtohem me mishel, sidomos ne shoqerine mashkull - femer  "ka pak, ama pak fare interes" :D
elton.asllani
#47 ne: 25-04-2013, 21:40:53
Edhe une e mbeshtes Mishelin :)

 • Postime: 12742
Mishel...............
#48 ne: 25-04-2013, 23:27:42
Ja dy meshkuj te sinqerte
elton.asllani
#49 ne: 26-04-2013, 12:55:24
Me rrejt veten kot bohhhh