×

A ekziston shoqeria pa interes

A ekziston shoqeria pa interes

· 102 · 4957

 • Postime: 12742
Mishel...............
#50 ne: 26-04-2013, 13:11:42
Me rrejt veten kot bohhhh

 :D sinqeriteti juaj eshte per tu vleresuar...bravooo

 • Postime: 12742
Mishel...............
#51 ne: 30-10-2013, 11:47:50
une them qe jo...

dhe kurre ska per te ekzistuar ,perderisa e tere jeta eshte mbi baza interesash

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#52 ne: 31-10-2013, 14:00:26
ehe ja prsh me mishelin kam shoq pa interes por kur vjen fundi  i muajit ajo interesohet shume bindshem qe une te paguaj faturat e telefonave. LOL LOL

 • Postime: 12742
Mishel...............
#53 ne: 31-10-2013, 14:57:45
ehe ja prsh me mishelin kam shoq pa interes por kur vjen fundi  i muajit ajo interesohet shume bindshem qe une te paguaj faturat e telefonave. LOL LOL

mos genje...vetem kur te me thone qe duhet ti paguaj nga rroga ime ...une nxjerr thojte

ti e di jam shume sensivitive tek paga ime.... si gjirokastrite e devotshme qe jam:D

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#54 ne: 31-10-2013, 15:02:02
epo ketu qendron jo interesi pra... e shikon. :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#55 ne: 31-10-2013, 15:02:42
dhe ketu shikohet shoqnia...deshe me thone

LOL

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#56 ne: 31-10-2013, 15:03:21
e thashe sipas menyres sime mos u mundo te me imponosh mendimin. :P LOL

 • Postime: 12742
Mishel...............
#57 ne: 31-10-2013, 15:04:02
jo une isha pjesa plotesuese e fjalise....

 :P

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#58 ne: 31-10-2013, 15:07:29
s;ka nevoje per plotesime ne ato qe them une.. :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#59 ne: 31-10-2013, 15:19:47
le vend per interpretim ...une si duroj dot vakumet  :D

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#60 ne: 31-10-2013, 15:22:11
epo kjo eshte jeta me perpjeta dhe tatepjeta. :P :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#61 ne: 31-10-2013, 15:31:52
po vella po

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#62 ne: 31-10-2013, 15:32:31
mos genje...vetem kur te me thone qe duhet ti paguaj nga rroga ime ...une nxjerr thojte

ti e di jam shume sensivitive tek paga ime.... si gjirokastrite e devotshme qe jam:D

ne vendin tend une do jua kisha mbyll numrat per te me dash pa interes :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#63 ne: 31-10-2013, 16:20:50
jo jo ne vendin tim jam vete, dhe une e respektoj shume Tipin..LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#64 ne: 31-10-2013, 16:23:27
me behet qejfi :)

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#65 ne: 25-12-2013, 17:35:30
shqoreia pa interes kerkon shkalle te larte mireqenie, madje edhe njollat relative te mizerjes e vene ne dyshim

 • Postime: 12742
Mishel...............
#66 ne: 28-12-2013, 00:09:24
shqoreia pa interes kerkon shkalle te larte mireqenie, madje edhe njollat relative te mizerjes e vene ne dyshim

Ti i qellon nganjehere...po nganjehere ama

 • Postime: 474
ness uno
#67 ne: 28-12-2013, 00:13:22
ska gje pa interes ne kete bote....duhet ndare vetem per cfare interesi eshte...ne pozitiv, reciprok apo negativ

 • Postime: 12742
Mishel...............
#68 ne: 28-12-2013, 00:14:09
Ekzakt

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#69 ne: 28-12-2013, 00:17:07
me kete llapisten kam ca kohe qe kam shoqeri pa interes... :P

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#70 ne: 28-12-2013, 00:19:13
Edhe ekziston  :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#71 ne: 28-12-2013, 00:19:31
Po me nentorin i vuri kapak

Tipi do jemi me shok ne??? Lol

Sa seksi me kishe dale ne foto

Ja nje kompliment pa interes LOL LOL

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#72 ne: 28-12-2013, 00:22:14
tashti e vure re mi dreq, :P ske faj se tani vduq interesi jena shok pa interesa tani... :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#73 ne: 28-12-2013, 00:23:03
Do e vuj te  qenurit friends without benefits lol

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#74 ne: 28-12-2013, 00:27:03
e di e di po hajd mos u merzit....

Ik var veten tani... LOL