×

A ekziston shoqeria pa interes

A ekziston shoqeria pa interes

· 102 · 4956

 • Postime: 12742
Mishel...............
#75 ne: 28-12-2013, 00:28:42
Uuuu tipi... kaq kollaj mo??

Po do te kushtoj shume rruge e dhenies lamtumiren e fundit

:(

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#76 ne: 28-12-2013, 00:31:08
 :perqafim hajde ketu mos shoqja ime pa interes, po si nuk na gjete ndonje dashnore mi dreq. LOL

 • Postime: 12742
Mishel...............
#77 ne: 28-12-2013, 00:35:51
Ti e di qe mua sme ecen per kshu lloj gjerash
Pastaj sma ke pas nevojen nai here ti mu jo lol

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#78 ne: 28-12-2013, 00:38:52
po ho mi dreq se behet me interesante shoqnia keshtu... :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#79 ne: 28-12-2013, 00:40:12
Po pra te me tregoj paudhesite tuaja...te me hapi barkun me pershtypjet qe do i lesh  :P

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#80 ne: 28-12-2013, 00:41:52
konstatim apo konkludim eshte kjo.... ? :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#81 ne: 28-12-2013, 00:42:35
Hamendesim

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#82 ne: 28-12-2013, 00:45:21
 :D qarte megjithate njehere nuk ma dhe kenaqesine....


Te luaje fuboll tek fusha e zeze me mua... :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#83 ne: 28-12-2013, 00:46:29
E o mos bej kshu

Nuk thu shyqyr se kushedi do te isha ngjit e une lol

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#84 ne: 28-12-2013, 00:48:50
do ishe pa interes te pakten. LOL

 • Postime: 12742
Mishel...............
#85 ne: 28-12-2013, 00:51:27
Tipi te puth i cike mishelka ty se me ka marre malli pa leri pocat me mu se me eshte bo lekura leter zmerile nga kto perc perc ....puccvccc

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#86 ne: 28-12-2013, 00:58:55
 :perqafim edhe mu mi dreq

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#87 ne: 28-12-2013, 00:59:36
Pse mi se ke me aty ne Tirane?  :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#88 ne: 28-12-2013, 01:00:52
Ma mori mergimi edhe nje shok qe kisha lol

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#89 ne: 28-12-2013, 01:02:21
Ku eshte mi ca vendi  :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#90 ne: 28-12-2013, 01:05:01
Larg nga mu e nga ty....tipi shume pyt kjo ondrra per ty lol

Te te hy mik mo

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#91 ne: 28-12-2013, 01:07:55
Jo jo se i them vete po te dua  :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#92 ne: 28-12-2013, 01:09:10
Hahahaha

Me ra bateria nashti

Noten

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#93 ne: 28-12-2013, 01:10:14
Naten Flori  :perqafim

 • Postime: 12742
Mishel...............
#94 ne: 28-12-2013, 01:11:18
Eja me shpesh miracomando

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#95 ne: 28-12-2013, 01:12:12
Do mundohem ylli  :perqafim

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#96 ne: 28-12-2013, 01:15:16
naten e mire dhe figli maski. LOL

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#97 ne: 29-12-2013, 16:44:00
derisa te kete bote pa interes, atehere edhe mund te kemi shoqeri pa interes, deri atehere naten forumista dhe "femije meshkuj"

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#98 ne: 07-01-2014, 09:47:32
naten e mire dhe figli maski. LOL

ehe per shen pollog figli maschi :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#99 ne: 07-01-2014, 11:58:50
ehe per shen pollog figli maschi :P

po ku ka si gocat mi... :)