A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum? - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?

Vizitor · 951 · 31238

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?

Vizitor · 951 · 31238

ne: 07-08-2007, 17:47:48
Desha nje mendim nga ju si mendoni a  keni menduar ndonje here kete ide se djemte apo burrat e martuar hyjne ndonjehere neper forume vetem per te gjuajtur femra ?


Une them se po..hyjne per te gjuajtur per femra..e pse jo e kene ndonje te dashur virtuale.. me te cilen te ndajne pjesen e dites !
« Editimi i fundit: 29-07-2011, 13:03:53 nga M A X »

 • Postime: 432
 • Karma: +8/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-08-2007, 06:44:35
Besoj se forumi duhet te konceptohet si cdo vendtakim tjeter i njerezve. Keta njerez takohen secili me qellime te ndryshme. Qellimi ne fillim mund te jete nje, e me vone te ndryshoje.

Neqoftese nje djale i pamartuar hyn me ate qellim qe te takoje nje femer, ose e anasjellta - nuk shoh asgje te keqe ketu. Nese eshte i/e martuar - ketu mund te diskutohet...

Por dua te them se nuk mundemi te gjeneralizojme e te themi se shume burra hyjne me ate qellim, sepse njoh une personalisht plot qe hyjne te diskutojne me dike SHQIP, sepse eshte dikundi ne bote ku flet nje gjuhe te dyte me njerezit.

P.S. Capkene, nese ty te nguc dikushi - me ben ze  :)

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 08-08-2007, 07:14:04
jo

ka faqe tjera ne internet enkas për këto gjëra.

unë s'mund ta shoh forumin një rrjet lidhjesh për ata qe ndoshta kan nevoj për ndonjë lidhje....
megjithse sot cdo gje po ndodh...

#3 ne: 08-08-2007, 10:22:15
Untochable nuk me ka cyt kush ju ...se nje ze te bej une ty edhe e dine vete ata !


Dakort jam kur jane te rinj dhe nuk kane pengesa...ama Fluturoi bilbili ti se di qe ndonjhere molla e ndaluar behet me e deshiruar..sepse meshkujt nuk duan vetem thjesht raport seksual nese kjo do arrihej ndonje dite por duan te kapin ate qe nuk ul hunden..si te ta them une "Mollen e ndaluar "

 • Postime: 432
 • Karma: +8/-6
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 08-08-2007, 12:22:53
Capkene, nqs. meshkujt jane ata qe edhe nese jane te martuar prape kerkojne mollen e ndaluar, atehere cfare mendon ti per femrat? A mendon se ka femra edhe me shume se meshkuj qe bejne ate?

E di, tek rasti i Adamit dhe Eves - Eva ishte ajo qe propozoi te kapet molla e ndaluar :D

#5 ne: 08-08-2007, 13:25:01
Mire o mire se mohoj une qe jemi dhe ne...ama ju gjuani me shume ne hyjme per te kaluar kohen..ndodh ndonje here qe biem viktime dhe dashurohemi...sepse te tilla jemi ndertuar..kurse nje shumice meshkujsh hyjne per te gjetur nje femer-

Jo te gjithe kane te njejten pikepamje si ty Untouchable !

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 08-08-2007, 18:56:34
Uhhh cfar teme paske hapur moj Capkene! :D
Nga u frymezove ti kështu moj xhane? :D

Siq tha Untouchable, nëse te nguc dikush na bëj një ze!
Ishalla s'të nguc burri im se do të duhet ta vras pastaj! LOL


Ti kthehem temës se mos më editoni! :D
Njeriu është një qenie e cila çdo gjë te mirë qe ka dhurate "ndonjëherë" anon ta keqperdore. Interneti dhe forumi janë shpikje shumë te dobishme për njeriun sepse nëpërmes këtyre informohemi, mesojme gjëra të reja, shkembejme experienca dhe pse mos te njohtojme edhe njerëz te ndryshëm me te cilët mund te krijojmë shoqeri te sinqerta?!

Tash çdo i martuar kur e fut kemben ne botën virtuale duhet vehtes te ia percaktoje disa kufij te cileve duhet te ju permbahet.
Kjo për hire te vetvetes dhe për hire te dashurisë dhe respektit qe ka ndaj partnerit.
Nuk shoh asgjë te keqe tek një shoqeri e pastër virtuale përderisa respektohen kufijte nga te dy palet.
Ka raste kur njerzit s'janë te lumtur ne martesen e tyre dhe ata njerëz  gjejne prehje dhe kenaqesi kur terhiqen ne botën virtuale dhe kërkojne aventura online.
Unë këtë gjë personalisht e gjykoj dhe nuk e miratoj. Problemet martesore nuk zgjidhen me aventura ne botën virtuale por përkundrazi, me këtë vehtes ia shton edhe një problem me shumë.

Tema për mendimin tim s'është mirë e titulluar. E them këtë se jo vetëm meshkujt por ka edhe femra te cilët hynë ne forume chate etj për qellime tjera.

Capkene, njeriu nuk duhet te ja lejoje vehtes te dashurohet ne shkrimet e dikujt pa e pare dhe pa e njohur personin. Njerzit e tillë unë personalisht i quaj naive.
Ne botën virtuale mund dikush tet prezantohet sikur me qenë njeriu me i përsosur ne botë, por ne realitet del krejtësisht ndryshe dhe shpesh një takim ne botën reale për shumicat është shumë deshperuese. :)

Natyrisht ka edhe perjashtime... :) • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#7 ne: 08-08-2007, 21:33:04
e be, mënyrë argëtimi ësht dhe gjuetia nëpër forume...

gjen të djegura sa t'dush...

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 08-08-2007, 23:04:29
e be, mënyrë argëtimi ësht dhe gjuetia nëpër forume...

gjen të djegura sa t'dush...
Ka edhe nga ato qe te qojne te pijsh uje e te lene pa pire  ;)

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#9 ne: 09-08-2007, 00:12:25
se vej n'dyshim...

po kur shko muhabeti ke burimi... mashkulli ka më tangërllik se femra.

gjithsesi... varet me kë tytash ke t'bosh n'fakt

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 09-08-2007, 04:22:46
Ka edhe nga ato qe te qojne te pijsh ujë e te lënë pa pire  ;)

Si puna jote Kenga. ;) Ti je nga ato vajza qe mund dhe e ben pikerisht kete dhe mire per ty (good for you). Ne kete kohe qe ka ardhur te tallesh bythen me cunat, eshte e mire dhe pozitive ndonjehere. ;)

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 09-08-2007, 06:40:51
kjo tema është një cike sexist....sikur të kishte për autor dike nga (levizja e grave për integrim) :D
por nejse

gjujtja e femrave mund te jape mjaft dhimbje kokë ne botën reale, e le me ta provosh ne botën virtuale.....

dhe kaq kishte kjo tema... :D

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 09-08-2007, 10:50:37
Forumet kosovare janë pislleku me i madh ne Bote për këtë pune. "KU je loqk" "Ku je zemër", "Ku je gruja jeme" janë top bisedat nëpër temat e kafes, aty ku hyjne burrat e emigracionit prej 35-52 vjeç. Hyni dhe binduni....

Jo flm i nderuar! :D
Rahat jemi ketu, skemi cka kerkojme andej! :D


#13 ne: 09-08-2007, 10:59:12
Faktikisht unë vij  ne forum drejt me thënë ti çoj deri tek burimi dhe mos ti jap uje..te mbyten nga etja pune e madhe LOL

 • Postime: 1364
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 09-08-2007, 12:46:07
Ra ky forum dhe une gati po martohem haha

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#15 ne: 09-08-2007, 13:13:24
Mua forumi me ka ndare nga gruja po gru te re sme ka pru hala! :(

Mbesim me shprese se do gjejm edhe ne i rob per shpi!  :engjell:

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#16 ne: 09-08-2007, 13:13:58
Per t'ju pergjigj pytjes Capkenes, PO une hy per te gjete gru ketu, kshtuqe ruaju mire :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 09-08-2007, 15:05:47
une per vete i kam hedhur rrjetat, por asnje peshk ska rene akoma.....me falni, nje peshk ra, por kishte shum hala... ohoho:

#18 ne: 09-08-2007, 15:08:41
Dmth pak nga pak po permbushet profecia qe kam dashur te them LOL

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#19 ne: 09-08-2007, 15:47:36
Une jam ketu per te ta mbeshtetur ty Capkene :D

#20 ne: 09-08-2007, 15:52:03
ke do me mbeshtetesh ? LOL LOL

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#21 ne: 09-08-2007, 16:35:04
Mendimin pra :D

#22 ne: 09-08-2007, 16:39:58
ahha thashe se ndonje gje tjeter sqarohu Daku ne kuptimin e mire te fjales !P.s ti akoma se ke gjetur..hap katalogun ketu ka shume femra te mire te urta (te vigjera me siguri do gjesh ) per nuse.

Mos me shif mua se une kam ca pune te tjera do pi ca birra LOL LOL

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#23 ne: 09-08-2007, 17:57:06
rëndsi ka t'mos ju thahet Burimi...

kot s'thojn ''kur t'vin ment sti hajn as qent''

#24 ne: 09-08-2007, 22:34:22
ka meshkuj e meshkuj

them se shume hyjne ne internet me kurjozitetein per ta njohur femren ne boten virtuale...s´e di se sa perqind po nuk besoj se eshte e vertete qe shumica dune te gjuajne...

une vete komunikoj ne forum vetem per te mos u ndare nga gjuha e nenes.
ne forume te tjera ku flietn te dyja gjuhet kam njohur dy djem, me te cilet kam lidhur shoqeri te mire edhe jashte forumit. jemi te tere familjare dhe te lumtur ne jeten private. mezi pres qe njeri prej tyre te me vije per vizite nje dite prej ditesh. rastesija donte qe te njiheshim ne ate forum, ndonese kishim mbaruar shkollen ne te njejtin gjimnaz, ne te njejtin vit...
ka qene nje kenaqesi teper e madhe per mua ta njihja ate djale, pasi kemi shume tema te perbashketa.

tung!
emira

Temat e fundit