×
Hyrja
Profili

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?

Vizitor · 951 · 23346

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?

Vizitor · 951 · 23346

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull
*Niku*
#125 ne: 26-11-2011, 22:00:25
Po ska si tjetër Nikiiii  :P, mbrëmë isha e merzitur, kaloj :perqafim
  ej nuk po te ngacmoj :P por po te  :perqafim :perqafim

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#126 ne: 26-11-2011, 22:01:05
E pra enderrimtare, dhe une e thashë :perqafim

Po ca spaska kemb burri ne teme per tna shpjeguar  :D  :perqafim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#127 ne: 26-11-2011, 22:02:46
goca po pse si mendoni per ca futem meshkujt ketu me na pyt si u ngrysem hahahahah

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#128 ne: 26-11-2011, 22:06:37
S'me paskan kap antenat asnje qe gjuan ketu...edhe e ndjek forumin "quite close"... hmmmmm:

 • Postime: 12743
Mishel...............
#129 ne: 26-11-2011, 22:06:51
mos kerko kaq shume nga jeta o lurra...ne virtual je ,po pati rregull edhe ketu hahahah

 • Postime: 12743
Mishel...............
#130 ne: 26-11-2011, 22:07:24
dreammmmm po me zhgenjen LOL

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#131 ne: 26-11-2011, 22:07:28
si e gjete?? LOL dhe mos me gjuj se skuqem :P
Po te ndricon shume qershia lol :P  :P , gjths ti mos u skuq se kompliment ishte  :-[

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#132 ne: 26-11-2011, 22:08:07
Pse ...ka burra ne kete forum??? hmmmmm: ^o)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#133 ne: 26-11-2011, 22:08:48
Pse ...ka burra ne kete forum??? hmmmmm: ^o)

LOL LOL

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#134 ne: 26-11-2011, 22:09:08
S'me paskan kap antenat asnje qe gjuan ketu...edhe e ndjek forumin "quite close"... hmmmmm:
dreamm kerkon komplimente, se nuk e kuptova mire?  :D  :P   :P

 :perqafim  

 • Postime: 12743
Mishel...............
#135 ne: 26-11-2011, 22:09:51
Po te ndricon shume qershia lol :P  :P , gjths ti mos u skuq se kompliment ishte  :-[

nga efekti i ndricimit dhe komplimentave e kisha skuqjen LOL....rrofsh shoku

 • Postime: 12743
Mishel...............
#136 ne: 26-11-2011, 22:10:22
Pse ...ka burra ne kete forum??? hmmmmm: ^o)

epo feshkulla ska....LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#137 ne: 26-11-2011, 22:11:20
dreammmmm po me zhgenjen LOL

Me jep moj ca info... :D
I am loosing my touch LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#138 ne: 26-11-2011, 22:12:35
Pse ...ka burra ne kete forum??? hmmmmm: ^o)


Ketu vetem per burra qe sduhet me u qa  :D duhet me then a ka meshkuj serioza  ;)

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#139 ne: 26-11-2011, 22:12:49
Pse ...ka burra ne kete forum??? hmmmmm: ^o)
Ka ka, ashtu si ka burra ka edhe femra  ;) ;)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#140 ne: 26-11-2011, 22:13:07
ik se le nam hahahahahaha

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#141 ne: 26-11-2011, 22:13:12
dreamm kerkon komplimente, se nuk e kuptova mire?  :D  :P   :P

 :perqafim  

Jo, thashe qe e ndjek forumin nga afer, por s'me paskan kapur antenat asnje gjuajtje.. :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#142 ne: 26-11-2011, 22:13:19
enderrimtare :D

heu bre burre po ti ku e pave LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#143 ne: 26-11-2011, 22:15:34
enderrimtare :D

heu bre burre po ti ku e pave LOL

Po si, squhen burra ata qe duan vetem nje cop vrime  :D mos quhen gay se ca sben vaki LOL LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#144 ne: 26-11-2011, 22:15:46
Ka ka, ashtu si ka burra ka edhe femra  ;) ;)

burre me RR thote tema .....  LOL...nga sa kam vene re ju e quani veten djelmosha  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#145 ne: 26-11-2011, 22:16:17
aha po bie ere me keq mos e cyt me shume LOL LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#146 ne: 26-11-2011, 22:16:32
Po si squhen burra ata qe duan vetem nje cop vrime  :D mos quhen gay sa ca sben vaki LOL LOL

po quhen meshkuj , djem......  :D LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#147 ne: 26-11-2011, 22:17:06
po quhen meshkuj , djem......  :D LOL

e kapishe dhe ti LOL LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#148 ne: 26-11-2011, 22:17:44
Tani me zhgenjeve dhe mua Dream :D

pse moj Lurra kush eshte burre ne kete forum dhe kush gjuan ke ????  hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#149 ne: 26-11-2011, 22:18:03
...ehuuuu...une jam akoma te ura... :P
 

Femra ka 1 mundësi për të qenë e bukur por 1 mijë mundësi të jetë tërheqëse

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 05-06-2020, 23:00:40
nga InfoZ
nastradini forum

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:56:41
nga InfoZ
seks me femra te shendosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:27:45
nga InfoZ
I duhet mashkulli femrës, apo femra mashkullit?

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 21-01-2020, 22:19:53
nga M A X
5 llojet e grave që burrat i tradhtojnë më shumë

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 09-01-2020, 13:41:58
nga M A X