×
Hyrja
Profili

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?

Vizitor · 951 · 23348

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?

Vizitor · 951 · 23348

 • Postime: 44
halilfazliu
#50 ne: 31-01-2008, 15:43:12
me duket se po perdoret shumesi ne forme te pergjithesuar qe nuk eshte me vend, pasi qe patjeter duhet t egzistoje nje nr. i burave qe nuk hyjne ne forum per femra. Po te jete ajo e meparshmja e vertete ,  vaj halli per ne

 • Postime: 1210
 • Gjinia: Mashkull
albnobody
#51 ne: 31-01-2008, 23:30:52
Për mashkujt po,u mor vesh!Po valle femrat,a hyjne edhe ato në forum qe te gjuajne mashkuj?

Një dialog timin  te mëhershëm me një femër ne një forum po ua sjelli sa për orientim te bisedës!

çbën ti ne Forum me pyeti ajo?
Gjuaj-peshkoj trofta dhe njala i thash unë.
Po ti, e pyeta unë?
Unë gjuaj vetem peshkatare, ma ketheu Ajo!

Pra,mashkuj pergjigjuni por keni kujdes se ndoshta dikush do ju peshkon...siç me ndodhi mua!
mishel
#52 ne: 01-02-2008, 10:19:47
pyetja eshte ndertu  gabim dhe si tendencioze. nese meshkujt hyne per te gjuajtur , cfare gjuajne? apo keta te licensuar kurse ne kontraband! askush nuk hyne me qellime kaq precize. hyn shikon vlereson pastaj vepron!
Capkenja
#53 ne: 01-02-2008, 10:28:47
Pate ndonjë gjë me pyetjen ? :D

 • Postime: 1632
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#54 ne: 01-02-2008, 13:00:10
Forumi esht ni nje lloj shkolle,per te mesuar diqak lexuar,ngjarje diskutime shoqerore,me deshir per mos me i humbur kohen em gjera te kota,ketu mjafton qe te shoqerohesh edhe me njerz te mir te aft ,qe qmojn kultur,dhe mas gjdo shoqerije te lind nje pershtypje e mir ,prej shum antareve.
Asnje her sme ka shku mendja t'e bej diqka te till nejet edhe forumin nuk e kamperdor per at menyr edhee pse esht njera nga menyrat me te mira per njohjen e nje perssoni virtualisht!?
Nese deshiron ti ja shohesh karakterin e nej vajze psh;ather ektu i ke 1000 Pergjegje nga ajo vajz dhe mjafton te shohesh me shum 50% te pershtatshmeris me te per ndryshe asnje njeri sduhet ti pergjan tjetrit,e as dashnort,ssepse ejta esht e ndryshme edhe ata qe bejn konsensuse,kualicione i kan punt shum ma mir se sa ata qe shikojn(interesat e nej anshme,menqurija ,bukurija pasurija,keto jan gjana te kota per mu.
Ne forum sme ka ndodh hala asnje her dashuroj nje vajz edhe pse nej e kam dasht por pershkak te partis se saj ekam kushtezuar ,por ajo me ka then kurr,dhe per ket fjal kurr,ajo sod a at dit me sesht en mendjen time se nej nejri qe nuk ijep shans,shkas persoit individit apoen ket rast dashnis shans per permirsim te gabimit ajo ter jeten gabon dhe esht gabim te humbesh koh me u lidh me nej person qe vetem ty te don ,a po mundohet te sundon,perdor ligje jo kushte-kushteim per permirsim. :)
mishel
#55 ne: 01-02-2008, 23:07:43
Pate ndonjë gjë me pyetjen ? :D
me ndertimin e pyetjes kisha me ty jo! LOL LOL
Capkenja
#56 ne: 01-02-2008, 23:09:42
me ndërtimin e pyetjes kisha me ty jo! LOL LOL
Po une e kam ndertuar mi shoqe LOL LOL

shyqyr qe erdhe..si thua behemi nje dore sot e bejme gallate se jam free..neser pushim :D
mishel
#57 ne: 01-02-2008, 23:15:34
vetem ne te dyja mi? hahahaha
Capkenja
#58 ne: 01-02-2008, 23:18:05
e  mi ne se kemi kohe pa bere lloqe..si thua une po pres amoren te shkoi ne shtepi ai se kemi ca halle per te sqaruar ne tel :D

 • Postime: 1533
Karatisti
#59 ne: 01-02-2008, 23:33:45
Une po bile kam hap edhe temen perkatese mirepo ka shume pak aktivitet si duket :(

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#60 ne: 02-02-2008, 03:06:07
Vallahi per te gjujt vje plaku ketu, po aha hic gje ka vene ne vije plaku, te gjitha fshatarkat me flasin po asnje sme do xhanem. Une vij per te gjuajtur, po me duket se keto fshatarkat me gjuajne mua mbas qafe.

Qo shtu i nji ky muhabet

 • Postime: 37
 • Gjinia: Mashkull
Damastion
#61 ne: 05-02-2008, 15:13:42
Desha një mendim nga ju si mendoni a  keni menduar ndonjë here këtë ide se djemtë apo burrat e martuar hyjne ndonjëherë nëpër forume vetëm për te gjuajtur femra ?


Unë them se po..hyjne për te gjuajtur për femra..e pse jo e kenë ndonjë te dashur virtuale.. me te cilën te ndajne pjesen e ditës !

Nuk është e vërtetë një gjë e tillë.
Atëherë të njejtën mundemi ta themi edhe për femrat.
Nuk them se asnjëri nga mashkujt ose edhe femrat nuk ka qëllime të tilla por nuk mundesh ti gjeneralizojsh gjërat dhe pohimet e tua. Ndoshta ka të tillë por jo krejt janë të njejtë, ka edhe prej atyre që hyjnë që të shkëmbejnë përvoja dhe të njohtohen me njerëz të profileve të ndryshme ose edhe për qëlime tjera.
   

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#62 ne: 05-02-2008, 16:30:09
do zoti jo se keto jane pederastelliqe.kush eshte ai tutkun qe do kapi nuse ne internet se ja futet kot.

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#63 ne: 05-02-2008, 22:01:07
ehhheee. :engjell:..edhe femrat per te gjuajtur burrat biles ;)
Capkenja
#64 ne: 05-02-2008, 22:08:10
po une jam nje e tille...gjuaj tipa si ty qe peshkohen lehte :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#65 ne: 06-02-2008, 01:28:46
u bete te tere gjahtar elektronik

 • Postime: 1580
sorelina
#66 ne: 16-02-2008, 19:12:22
Nje perqindje e ze dhe ky qellim  :D

 • Postime: 46
çika e maleve
#67 ne: 17-02-2008, 13:33:28
nuk do e besoja qe ata hyne per kete qellim ne forum :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#68 ne: 17-02-2008, 21:28:32
ne themi hyjme per ate pune kjo thote nuk besoj hmmmmm:..dmth ne themi "ja ujku kjo thote keto nuk jane gjurme ujku" hmmmmm:

 • Postime: 46
çika e maleve
#69 ne: 17-02-2008, 23:18:38
po i dashure une e dhashe mendimin time ,qe qka ti mendone eshte qeshteje e jotja ,se nese  burrat e kan len per te gjujtur femra neper forume ather katstrofe eshte per burrat kane ren ne nivel te ulte ,gjithsesi mendimi ime,

 • Postime: 1
erioni820
#70 ne: 17-02-2008, 23:21:19
Avash nje cike ti miku! ekziston mundesia e PM, nese se dije, mundohu ti kontrollosh hormonet e tua! dhe tjetra kujdes kur i drejtohesh nje antari me ate fjalor! qarte?!
« Editimi i fundit: 18-02-2008, 00:17:40 nga Mishel »

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#71 ne: 18-02-2008, 06:23:14
JO.
Capkenja
#72 ne: 18-02-2008, 14:37:56
  :engjell:

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#73 ne: 18-02-2008, 15:03:09
A hyjne  burrat për te gjuajtur femra në forum ? JO

Unë nuk hy ne bar për te gjetur femra, e le me ne Forum, ku gati askush se njeh asnjerin.

A kemi njerëz qe ne ne vërtetë besojn ne përralla te tilla ?  ohoho: ohoho:

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#74 ne: 18-02-2008, 21:19:22
une per vete kudo qe hyj vetem per femra hyj,shyqyr qe i kemi se jane si shpirt. :perqafim.une vdes per to dhe pike hmmmmm:
 

Femra ka 1 mundësi për të qenë e bukur por 1 mijë mundësi të jetë tërheqëse

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 05-06-2020, 23:00:40
nga InfoZ
nastradini forum

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:56:41
nga InfoZ
seks me femra te shendosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:27:45
nga InfoZ
I duhet mashkulli femrës, apo femra mashkullit?

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 21-01-2020, 22:19:53
nga M A X
5 llojet e grave që burrat i tradhtojnë më shumë

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 09-01-2020, 13:41:58
nga M A X