×

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?

Vizitor · 933 · 20206

A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?

Vizitor · 933 · 20206

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#75 ne: 19-02-2008, 11:23:38
GRENS....mire ia ben ...............ahh sikur te  ISHA DHE UNE DJAL............HAH HAHAHHAshaka..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#76 ne: 19-02-2008, 12:52:03
Ka djemt qe hyn per te gjuajtur ashtu siq ka edhe femra.por ka edhe nga ata qe hyn per tu argetuar apo per te pare diqka interesante.ciao
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#77 ne: 19-02-2008, 12:57:17
Ka nga ata-ato, qe hyjne vetem per te "gjuajtur"....ka nga ata qe nuk hyne per te "gjuajtur", por kur ja zene rrugen..nuk i shkelin me kembe ;) :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#78 ne: 19-02-2008, 15:43:44
Jo mo jo hyne per te lozur kukafshehti me femrat! hahahaha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#79 ne: 19-02-2008, 19:57:04
ja kjo pshm eshte njera nga ato qe me ben te hy ketu,biles edhe ne zjarr mund te hy per te :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#80 ne: 19-02-2008, 20:53:43
WOW.....shi dreqi ka fillu me deklarat te zjarrta...mahu mer dreq hahaha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#81 ne: 19-02-2008, 23:53:06
Vetem Xha Miloja hyn per te gjuajtur.Se ka frike te gjuan  neper lagje nga plaka e vet. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#82 ne: 19-02-2008, 23:57:53
Vetëm Xha Miloja hyn për te gjuajtur.Se ka frikë te gjuan  nëpër lagje nga plaka e vet. :D

Ahahahahahhahahah jo ne lagje, po ne qytet e fshat sma mban te gjuaj me ate xhandar qe kam ne shtepi.
Po ti rofsh o bir qe me prezantove me ate cupken se perpjete ja ngrite xhaxhaitFloket Floket,
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#83 ne: 20-02-2008, 03:17:42
O tu ngritte nje gunge mu ne balle jarebi. LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#84 ne: 20-02-2008, 20:55:32
kujdesni me fjalorin(sidomos me fjalen ngrefje)se na provokoni ndjenjat keq,dhe na cmenden instiktet hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer
*ZaNa*
#85 ne: 21-02-2008, 14:14:07
Shumica nga ta per kete arsye hyn :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#86 ne: 21-12-2008, 17:02:44
.. Se di pse kjo teme ka kete titull ne titull duhet perfshire dhe grate mendoj une sepse ka shume nga ato qe hyjne per keto lloj qellimesh ashtu si dhe burrat.. :)

Sa per te mos dalur jashte temes mendoj se JO mbase edhe ndodh ne rast te vecanta qe mund te gjesh "nafaken" tende keshtu neper forume por mendoj se jane raste te rralla keto ..

C'do mashkull beqar qe hyn ka lirine e vet sepse kot nuk i thone beqar (ku rafsha mos u vrafsha)... persa ju perket atyre te martuarve duhet te kete nje kufi ose me mire ata vet duhet te vendosin nje kufi per hire te rrespektit dhe dashurise qe kane per gruan/burrin e tyre (nese kane hic).. :)

.. Shumica si meshkuj ashtu dhe femra mendoj qe jane persona flirtues (e them qe jam edhe vet) por dhe flirtimi duhet me karar dhe duhet te dish ku te ndalesh...ketu hyn dhe per te krijuar miqesi te reja dhe per te ndare mendimet tua me te tjeret edhe per te kaluar kohen e lire apo hequr merzine me ndonje shaka... ka plot arsye si keto ...

.. Mendimi im ky ndoshta dhe i gabuar ..  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#87 ne: 21-12-2008, 17:11:56

Ka shum motive pse nje mashkull apo nje fëmër hynë ne forum, ato motive janë te ndryshme nga njeri-tjetri....p.sh njeri hynë nga motivi per shprehur atë qe ndjenë, tjetri per te mesuar diqka, i treti per t`u argetuar e shumica ndoshta edhe per te gjuajtur femra si thoni ju.. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 88
salipestili
#88 ne: 21-12-2008, 22:43:46
Eshte fjala per meshkujt, besoj, se a hyjne ne forum..?
Duke pare qmimet e femrave ne boten reale.., sigurisht se po.. ;)


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#89 ne: 28-07-2011, 14:58:37
femrat hyjne per kete gje  :P..por burrat jooo kurre :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#90 ne: 28-07-2011, 15:07:21
kujdesni me fjalorin(sidomos me fjalen ngrefje)se na provokoni ndjenjat keq,dhe na cmenden instiktet hmmmmm:

as qe behet fjale qe hyjne per nje arsye te tille  ^o) :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#91 ne: 29-07-2011, 11:44:40
me perjashtimin tim . :engjell:..te gjithe hyjne per te bere dashuri ne forum :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#92 ne: 29-07-2011, 11:49:39
ndersa ti vetmjaftohesh :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#93 ne: 29-07-2011, 11:56:12
erdhi ky CARI i Rusise :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#94 ne: 29-07-2011, 12:00:47
ari te yfte e ta befte barkun e fryre :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#95 ne: 29-07-2011, 14:14:24
femrat hyjne per kete gje  :P..por burrat jooo kurre :D

femer je ti? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#96 ne: 29-07-2011, 14:31:51
ehe shume e vertete vetem per kete pune hyne... :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#97 ne: 29-07-2011, 15:00:26
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#98 ne: 29-07-2011, 16:18:26
Meshkujt hyne per te njejtin qellim si dhe ne.....eshte e gabuar te kategorizosh ne kete menyre...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#99 ne: 03-08-2011, 10:24:33
une asnjeren se kam gjuajtur deri tani...ndersa mua me kane bombarduar(femrat e kam fjalen) :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super