Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Shej
« ne: 20-04-2020, 20:52:24 »

dhe forumet menyra dhe hapesira gjujtje jane kush ja ka qejfi gjuhen madje edhe takohen bejne edhe me shume se gjujtjet :p
Postuar nga: Charlie
« ne: 20-04-2020, 13:43:14 »

Sa tema interesante paskan qene disa si lloji i kesaj edhe une kurr nuk pasna pasur rastin t'i shikoj :D Po i shikoj disa komente ne fillim te temes edhe po me vjen te qeshi :D
Postuar nga: Passion
« ne: 20-04-2020, 12:57:43 »

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Historik me dhimbje e ,,,,,,,,,,,,,,,,,tashme. ;) LOL

Bote mbush me kuriozitete  :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 12-01-2020, 16:36:48 »

Ka te drejte shoqja parafolse... lol


P.s @max Pse nuk citoj dot neper postime?
Postuar nga: Parloté
« ne: 11-01-2020, 20:28:12 »

Eshtë në natyrën primate mashkullore gjuajtja. Ç’të keqe ka gjuajtja?
Kush e nuhat rrezikun, le të ja mbathë.....
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 11-01-2020, 15:20:52 »

Hyjme, por na ka humb gjahu... lol
Postuar nga: Parloté
« ne: 11-01-2020, 08:37:17 »

Kush e ka ndare mendjen per gjuajtje ...opsionale e ka e kete
Une psh kur gjuaj ..i bie me vare kokes lol
Ju si e keni gjuajtjen? LOL

Ende se kam të qartë nëse jam gjuajtësja apo e gjuajtura lol lol
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 10-01-2020, 07:49:59 »

Kush e ka ndare mendjen per gjuajtje ...opsionale e ka e kete
Une psh kur gjuaj ..i bie me vare kokes lol
Ju si e keni gjuajtjen? LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 04-01-2020, 21:35:25 »

une jo  njehere..se kam 2 gra plus 11 kalamaj +komshijen :-[

I pasur qofsh gjithmonë 😂
Postuar nga: Parloté
« ne: 03-01-2020, 20:20:47 »

ca i gjujm e ca na gjuajnje po me te tjera perfundojme... Gjithmone... :P

E tani diku edhe duhet përfunduar  :D