A i frikesohesh vdekjes? - 18 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A i frikesohesh vdekjes?

A i frikesohesh vdekjes?

· 438 · 18993

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#425 ne: 22-04-2013, 11:35:43
Jeta nuk eshte cmenduri per te gjithe..secili ka menyren e tij..ne fakt  per mua cmenduri eshte kur nuk arrin te besh gjerat qe do..kur shtiresh..kur qesh me zor..se keshtu duhet..kjo ma ben jeten te besdiseshme  menyra e te jetuarit qe kemi ne si shoqeri  patriarkale .PEr fat te keq.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#426 ne: 22-04-2013, 11:39:08
cmenduri e kisha per faktin se jeta nen vetvete eshte si nje bombe me sahat kur ti nuk di se kur do degjosh sek e fundit ..e me pas te behesh ajer

Cmenduri sepse nese kthen koken pas sheh sesi ka ikur vitet e tua ,si ne nje maraton ku vrapimi eshte e vetmja mundesi te mos rene poshte\


cmenduri menyra si jetohet dhe jo si nuk jetohet

get my point?

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#427 ne: 22-04-2013, 11:48:44
Po te kthej koken mbrapa do shoh nje njeri tjeter jo kete qe jam sot...te kuptova..
Per mua nuk eshte se jeta iken..tek une ka mbetur ne vend numero..po e shtyj..por s'po ecen...kjo eshte cmenduria ..per mua...te mbetesh ne vend

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#428 ne: 22-04-2013, 11:49:59
gjej ekuilibrat....gjej veten dhe ec perpara por pa sforco,nje hap sot ,nje neser

vetem kshu do gjesh veten dhe do jetosh jeten tende

mos lejo te te meshirojne....

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#429 ne: 22-04-2013, 11:57:52
mund ta them edhe ndryshe..

Kam friken e vdekjes se personave te mi me te dashur..pa re cilet nuk do mundja dot..dhe shpesh them...O zot me merr mua para te lutem..mos ta perjetoj prap....Kjo eshte egoiste nga ana ime sepse prape mendoj per qetesine time..Meshiren e urrej....shkruaj ketu .sepse me pelqen te jap mendimet e mia .mbase te cuditshme..por une keshtu jam.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#430 ne: 22-04-2013, 12:02:31
mund ta them edhe ndryshe..

Kam friken e vdekjes se personave te mi me te dashur..pa re cilet nuk do mundja dot..dhe shpesh them...O zot me merr mua para te lutem..mos ta perjetoj prap....Kjo eshte egoiste nga ana ime sepse prape mendoj per qetesine time..Meshiren e urrej....shkruaj ketu .sepse me pelqen te jap mendimet e mia .mbase te cuditshme..por une keshtu jam.

ke frike se te ikin njerezit e dashur...kjo eshte e paevitueshme

une ndihem  e ndare me dysh,.poor kjo nuk me thyen , perkundrazi me jep force te eci para ...te jetoj edhe per ta!

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#431 ne: 22-04-2013, 12:12:05
Ne kte pike kemi kendveshtrime te ndryshme :)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#432 ne: 22-04-2013, 12:35:15
Diversiteti e ben jeten te bukur e dashur

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#433 ne: 22-04-2013, 14:15:17
 ;) ncuk

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#434 ne: 22-04-2013, 14:29:41
Po!

Jo vdekjes por dhimbjes.
Ajo eshte e padurueshme,e kam pare dhimbje mbi dhimbje,se te vdes keshtu me kembe duke punuar :) se kam hall fort :P,por jo tashme por atehere kur te me lere fuqia ne te gjithe prizmat :-[ se deri atehere jam i vyeshem. :) :)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#435 ne: 22-04-2013, 14:55:45

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#436 ne: 23-04-2013, 15:43:56
po pse cfar ndryshon kjo gje??? hmmmmm:

 • Postime: 566
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#437 ne: 03-05-2013, 12:26:04
vdekjen e ka falur zoti, gjynah te hahesh me zotin o njeri i mire

Temat e fundit